7
korkmak isteyenler buyrun

Yine yaz tatiliydi. Arkadasımla her sabah yaptığımız gibi sabah sporu yapmaya cıkmıstık. Ve gezerken bir eve rast geldik. Bu ev terkedilmişti ama oranın halkının dediğine göre ev büyülüydü. Tabiki biz buna inanmadık arkadasla ve evin icine girip gezmeye basladık. Basda hersey cok hostu taki arkadasım o evdeki klitli odayı bulana kadar. Odanın kapısını açmaya çalııyordu ve gerçekten de odanın içinde birileri vardı ama yinede biz korktuk ama korkudan zevk alıyoduk ve sırf bu yüzden merakımıza yenik düştük ve kapıyı açmaya calışmaya devam için odanın kapısına doğru ilerledik ama az önce kilitli kapının bulunduğu yer kaybolmuştu. Cok korkmustuk ve hemen eve doğru koştuk. O gece ikimizde uyuyamadık. Diğer gün tekrar o eve gitmek için buluştuk ve eve doğru ilerledik ama evin 2. Katında yani terasında bazı hareketli gölgeler vardı. Kırmızı gözlü bazı şeyler dolaşıyordu. Biz evin bahcesine girdiğimiz zaman evin üst katındaki pencerede bir kaç süliet gördük . Yani birkaç bize bakan yüz yada yüzler. Çok korkmustuk ama o evdeki kilitli kapı bizi kendine baglamıstı hep o odanın arkasında ne olduğunu merak etmeye başlamıştık... Evin kapısına girdik işte tam o sırada... EVET PANPALAR DEVAMI AZ SONRA BURDAYSANIZ KENDİNİZİ BELLİ EDİN.

 • 1
  argobaz 1 yıl önce
  korkmadım
  0
  hikayeci 1 yıl önce
  Daha yeni başladım kardeş hikayeye devamını oku istersen
 • 2
  hikayeci 1 yıl önce
  (Evet panpalar yorumlarınızı esirgemeyin... )
  Evet evin kapısından içeri girmiştik ve merdivenlere doğru yönelmiştik ki arkadasım bir oda gösterdi. Arkadasımla o odaya doğru ilerledik. Odanın kapısında arapça yazılar yazıyordu. Biz yinede odaya girmek için odanın kapısını açtık ve odaya girdik. Birde ne görelim odanın içerisinde birçok altın ve değerli eşya vardı. Bn yinede korkmuştum çünki odanın kapısında gördüğüm arapça yazılardan sonra odanın içindeki duvarlarında da arapça yazılar ve resimler vardı yanlız resimler normal görünmüyordu. Her neyse bn arkadasıma hadi cıkalım demiştim. Arkadasımda (basına ne belalar acacağından habersiz) cok müthiş görünen bir yakut aldı. Daha biraz gitmiştik ti üst katta ayak adım sesleri duyduk. Bebek ağlama sesi geliyordu ve kapı açılmıştı. Cok korkuyorduk. Evde bizden baska bircok kişi olduğunu hissediyorduk. Sonra üst kattan assagı dogru inen birseyin sesini duyduk. Ayaklarından cıkan o ses evde yankılanıyordu... Biz cok korkmustuk ve arkadasla hemen yan odadaki dolabın içine saklandık. Ses gittikçe yaklaşıyor ve bu sebeble kalbimizin atışları iyice artıyordu. Ayak sesleri tam bizden uzaklastı derken arkadasım hapsurdu. Ve ayak sesi bize doğru yakınlaşmaya başlamıştı. Gercekten cok korkuyorduk. Ayak sesleri bizim bulunduğumuz odada yankılanıyordu. Anlamıştıkki ne olduğunu bilmediğimiz o şey bizim neredeyse dibimizdeydi. Cok korkuyorduk. işte o sırada bulunduğumuz dolabın önüne bir gölge yaklaşmaya başladı (PANPALAR DEVAM EDECEĞiM ŞUKULARINIZI VE YORUMLARINIZI ESiRGEMEYiN LÜTFEN
 • 1
  bakirpezevenk 1 yıl önce
  yükselttim bitir yarın okuycam
  0
  hikayeci 1 yıl önce
  Yenilerini yazdım panpa
 • 1
  lehsuvarisi 1 yıl önce
  rez alalım pampa
  0
  hikayeci 1 yıl önce
  Yenilerini yqzdım panpa
 • 1
  hikayeci 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Evet o gölge bize doğru yaklaşıyordu. Korkmamak mümkünmüydü. Artık dolapta ölmeyi bekliyorduk. Işte o sırada eve giriş kapısı büyük bir gürültüyle açıldı. Eve evin bulunduğu semtteki insanlar bizleri bulmak için girmişlerdi. O anda ayak sesleri cok hızlı bir şekilde üst kata doğru cıktı ve gitti. Biz dolaptan çıkmıştık ama herşey aslında yeni başlıyordu. Dolabın önünde bir kaç tane kırmızı renkle yazılmış garip şekiller vardı ve o şekiller inanması güç ama bnle arkadaşıma cok benzer bir resmi işaret ediyordu. Cok korkuyorduk. Bizi bulan insanlar sizin burada ne işiniz var diye sormuşlarken aralarından bir imam bizi çağırdı. ilk öncelikle yerdeki resimlere baktı ve bize siz bu evde ne yaptınız dedi? Biz korkudan bişey diyemedik ve yaptığımız anlaşılacak diye korktugumuz için hemen o evden kaçtık ve evlerimize geldik. Herşey bitti zannediyorduk. Artık o eve geri dönmeyecektik ta ki arkadasım bni arayana kadar. Arkadasım o evde dedesinden kalma bir saati düşürdüğünü ve kesinlikle bu saati almamız gerektiğini söyledi. Bnde sabah bakarız diye geçiştirdim. Sonra yatağıma yattım. Yatağımın karşısında pencere vardı ve pencere bir anda buğulandı ve cok garip şekiller yazılmaya başlandı. işin korkutucu yanı evde kimse yoktu. Annemle babam dışarı yemek yemeğe gitmişti. Ve evde ayak sesleri duyuyordum. Korkudan lambayı yakayım derken lamba patladı ve bu yüzden olsa gerek sigorta attı. Çok korkuyordum ve ses gittikçe yaklaşıyordu. O sırada kapıma 3 kez vuruldu ve kapı yavaş yavaş aralandı. Bir de ne göreyim?... (Panpalar devamı az sonra burada olanlar kendilerini belli edebilirlermi?)
 • 2
  hikayeci 1 yıl önce
  Evet kapı açılmıştı ama görünürde kimse yoktu. Cok korkmustum. o arada evdeki kilerden bebek ağlama sesi duyyuyordum. cok korktum. telefonumun flaşını açtım. Koridorda yürümeye başladım. Koridorda yürürken bir odada elektrikler gitmesine rağmen kırmızı bir ışık olduğunu farkettim. bu oda kilerdi. kapıyı biraz araladım ki bir kadının sallanan sandalyede oturduğunu ve kucağındada bir bebek olduğunu gördüm. korkuyordum . evde kimse yoktu peki bu neydi? Nasıl bir belanın içindeydim. Bir anda kadın kayboldu ve bebek orada kaldı. Bnde bebegi merak ettiğim için yanına gittim. Bebek kaybolmuştu. Hayal gördüğümü düşünüyordum. Tam arkamı döndüğümde az önceki kadın boynu 360° derece dönmüş bir şekilde bana bakıyordu. Gözleri kedi gözü gibiydi ve gözlerinden alev fışkırıyordu. Bu bildiğiniz Cin di. Altımı ıslatmıştım. Cok korkuyordum. Besmele cektim Bir anda ortadan kayboldu. Bizim Evin arkası ormanlıktır. tam evden cıktım ormana kacarken ormandan ve heryerden cinlerin bana doğru geldiğini gördüm. Tm da koşarken ayağım takıldı ve düştüm. bu arada cinler bana cok yaklaşmışlardı. Artık ölmeyi bekliyordum ama bir ses duydum ki ... ( Panpalar devamı az sonra burada olanlar kendilerini belli edebilirlermi? )
 • 1
  lehsuvarisi 1 yıl önce
  Rez
  0
  hikayeci 1 yıl önce
  Devamını yazdım panpa bekliyorum.
 • 1
  hikayeci 1 yıl önce
  Bu ses mahallemizdeki imamın sesiydi. Bana doğru geliyordu. Bu arada cinler kaybolmuştu. imamımızın adı Cafer di . Cafer Hoca benim yanıma geldi. Osman noldu dedi. Bnde başımdan geçen olayları tek tek anlattım. Bni evine davet etti. Annemlerede bu olaydan bahsettik. Daha sonra Cafer Hoca arkadaşımıda çağırmamı istedi. Biraz sonra arkadaşımla Cafer Hocanın yanındaydık. Cafer Hoca bizim ne yaptığımızı biliyordu. Ve bizi bir odaya aldı. Bomboş bir oda. Daha sonra Ortaya tunç bir tepsi koydu. Daha sonra tepsinin üzerine 7 tarafından iğnelenmiş ve iğnelenen yerlerine koyun kanı dökülmüş bir oyuncak bebek koydu. Oyuncak bebeğin üstüne bir örtü örttü daha sonra 1 bardak suyu dua okuyarak tepsinin üzerindeki beze döktü. En son tepsinin üzerine ibranice yazılı kağıtlar attı. Tepsinin yanlarına koyduğu mumları yaktı. ve dua okumaya başladı. Bu arada mumdaki alevler yükselmeye başladı ve en sonunda Ortalığı bir anlığına alevler aldı. Daha sonra 4 tane cin karşımızda duruyordu. Cafer Hoca korkmayın bunlar bnim emrimde dedi.
 • 1
  hikayeci 1 yıl önce
  Daha sonra bize neden cinlerin musallat olduğunu kendi emrindeki cinlere sordu. onlar bize musallat olan cinlerin ZUZULA kabilesinden olduğunu ve bizim onların çok değerli birşeylerini aldığımızı söyledi. Doğru söylüyorlardı cünki arkadasım onların yakutunu almıştı. Cafer Hoca ilk bize kızdı daha sonra bize nasıl yardım ederim diye düşerken bir anda tepsinin üzerine bildiğiniz derisi yüzülmüş öküz kellesi düştü. Cafer Hoca dahil hepimiz tırstık. Cafer Hoca siz nasıl birşeye bulaştınız dedi. Gözlerinden Cafer hocanın cok korktuğu belliydi. Bize bizi kendi hocasına zütüreceğini söyledi. O sırada arkadaş O evde dedesinden kalma bir saati düşürdüğünü ve kesinlikle bu saati almamız gerektiğini söyledi. Cafer Hoca bu olaya ilk sıcak bakmasada daha sonra o da tamam dedi. Tekrar o eve gidecektik. Evin önüne geldiğimizde Cafer Hoca siz burada kalın bn içeri girip gelicem dedi. Cafer Hoca içeri girdi bizde bekkemeye başladık. 3 saat bekledik tam içeri girecekken bir çığlık sesi duyduk. Ve bu ses ... ( Panpalar devamı az sonra burada olanlar kendilerini belli edebilirlermi? )
 • 1
  hikayeci 1 yıl önce
  Panpalar buradamısınız. Duvara anlatmıyorum değil mi? Burada olanlar kendilerini belli edebilirlermi?
 • 1
  lehsuvarisi 1 yıl önce
  Hikaye bitmesin bro
  0
  hikayeci 1 yıl önce
  Devamını yazdım kardeş
 • 0
  hikayeci 1 yıl önce
  Evet çığlık duymuştuk. içeri girmeye gerçekten korkuyorduk ama Cafer Hocayıda yanlız bırakamazdık. Bizde Cafer Hocayı kurtarmak ümidiyle eve girdik. Tam yürüyorduk ki yürüdüğümüz yer çöktü. Baya bi aşağı gitmiştik. Daha sonra heryer karanlık olduğu için telefonlarımızın flaşını aştık. 2 saat boyunca yürümemize rağmen bir türlü üst yolu bulamıyorduk. o sırada çok güçlü bir kadın çığlığı duyduk. Harbiden tırsmıştık. Yürüdüğümüz yer bir tünele benziyordu. Suan yasadığımız durum aynı Outlast gibiydi. Neyse bir çıkış bulmuştuk. Ama çıkışın sonu cok daha farklı ve pis görünen bir eve çıkıyordu. Bu ev bnim akrabadan adresini aldığım Cinci Hocanın eviydi. Arkadasla bu eve girmeye karar vermiştik. Kapısını çaldık. Bizi bir kadın karşıladı ama kadını görseniz mideniz bulanır. O derece. Sonra ben Cinci Hocayı görmek istediğimizi söyledim. Kadın bizi Cinci Hocanın odasına aldı. Neyse biz cinci Hocaya durumu anlattık. Imam Cafer Hocanın başına gelenlerinden olayın en başına kadar anlattık. Hoca bizi dinledikten sonra hanginiz onların değerli birşeyini aldı diye sordu. Arkadas bn dedi. Hoca arkadasın saçından biraz istedi arkadasda verdi. Cinci Hoca arkadasın sacını bir kazana attı. Kazana ilk kurbağa bacağı ve koyun işkembesi attı. Daha sonra bir kağıda birşeyler yazdı. Kazana daldırıp çıkardı. Daha sonra Kağıdı kemiğe bağladı ve kemiğin üzerine keci kanı döktü. Daha sonra kazana birkac sey daha yapıp kaynattı. Daha sonra kazandan 1 bardak doldurup arkadasa içmesini söyledi. Arkadas ilk basta karsı cıksada sonra kabul etti. Arkadas içtiği anda garip şeyşer olmaya başladı. Evin kapıları ve pencereleri açılıp kapanmaya başladı. Elektrikler gitti ve en kötüsü arkadasın gözlerinin rengi değişti. Bembeyaz oldu ve vücudu kağıt gibi katlandı. Cok korkmustum arkadas üzerime doğru geldi Artık ölmeyi beklerken... ( Panpalar devamı az sonra burada olanlar kendilerini belli edebilirlermi? )
 • 0
  garajkapisi 1 yıl önce
  Arkadaş incici çıktı zuzula kabilesi hakkında yazılan hikaye ta 2007 de değiştirerek yazmaya çalışmış incideki hikayeleri harmanlanmış başarılı
  0
  hikayeci 1 yıl önce
  ZUZULA kabilesi gerçekte var olan bir cinni kabilesidir. Ve bu hikayeleri bn kendim inci sözlük te paylaştım. Bakmak isteyen Battal Bey adlı nickten bakabilir. ..
 • 0
  ertinuviel 1 yıl önce
  Hikayenin adı: Klişe Nedir?
 • 2
  hikayeci 1 yıl önce
  Devamı geliyor arkadaşlar hazırmısınız??
 • 1
  hikayeci 1 yıl önce
  Hoca önceden hazırladığı kemiği eliyle kırdı. Bir anda sarsıntı durdu. Arkadaşım eski haline dönmüştü. Bn Hocaya niye bunların olduğunu sorarken dışarıdan bir bağırmayla karışık çığlık duyduk. Dışarı baktığımızda Cafer Hocayı gördük. Arkadasla beraber hemen aşağı indik. Cafer Hocanın yüzü gözü kandı. Ne olduğunu sorduk. Bu cinci hocadan uzak durun demişti. Niye olduğunu sorduğumuz anda Cafer Hocanın ayağı ters döndü. Ve Cafer Hoca Ormana doğru çekilmeye başlandı. Tutmaya çalıştık ama Cafer Hocayı ne çekiyorsa cok güçlüydü. Cok korkuyordum. Bunların hepsinin arkadaşın aldığı yakut yüzünden olduğunu düşünüyordum. Arkadaşın suratına sağlam bir yumruk attım. Arkadaşım yere düştüğü anda Yakutu cebinden aldım ve Elimle beraber havaya kaldırarak ( احصل على ا معشر الجن والذهاب هنا) dedim. Bir anda ortalığı siyah dumanlar kapladı ve elimdeki yakut çok güçlü bir şekilde elimden alındı. Çok korkuyordum. Yere bir ayna düştü. Aynada kanla yazılmış (ENE ENE ENTE ENTE CiNNi) yazıyordu. Yani ( Bir cini öldürdünüz. Kana kan) yazıyordu. O anda arkadasın arkasında bir varlık gördüm. Arkadasın üzerine atladı ve arkadas (Panpalar devamı az sonra burada olanlar kendilerini belli edebilirlermi? )
 • 1
  barneystinson 1 yıl önce
  akıt gelsin bro.
 • 1
  undrelax 1 yıl önce
  +t


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...