muharrem ince, partisini hakkari'de ilan edecek

  4
  systemfailed 2.8.2020 00:29
  muharrem ince'nin, 37. olağan kurultay'dan sonra arkadaşlarıyla bir durum değerlendirmesi yaptığı, bunun sonucunda 'esas' chp ilkelerine bağlı bir parti kurmaya karar verdiği iddia edildi. partinin kuruluşunun 15 eylül'de açıklanacağını, ayrıca hakkari'de ilan edileceğini belirtildi.

  bu adama güvenmıyorum her zaman chp'ye zarar verdi vermeye'de devam edecek
 • -3
  tez 2.8.2020 00:33
  seçim günü ortadan kaybolarak verdiği zarar yetmedi herhalde. partiyi kurarsa partinin tek faydası chp oylarını azaltmak olur. muharrem ince'yi severim fakat çok saçma bir yolda ilerliyor.
  0
  systemfailed 2.8.2020 00:38
  ben bu adama guvenmıyorum bence bu adama vaad edıldı bazı seyler bir ara denedı hatta a habere vs cıktı mılletı yokladı ama bence chp bölünmeden secıme gıdılmeyecek gercı anketlere bakıyorum oylar düştü ıktıdar partısının vs dıyorlar ama % 35 chp %28 nasıl düşmekse bu
  3
  tesla52 2.8.2020 02:10
  türkiye siyasetindeki hiçkimseyi tırnağım kadar sevmem fakat muharrem ince hayranıyım. kendisini 4-5 yıldır takip ederim. 128 mitinginin en az 80 tanesini baştan sona izledim, tv programlarınında hepsini izledim. 3 defa kılıçdaroğlunun karşısına çıktığı için zaten parti 2 ye bölünmüştü fakat kılıçaroğlu kendisinden olmayan herkesi teker teker süpürüyor. taa milletvekili listeleri açıklanınca tartıştılar, listenin beraber yapılması gerekiyordu fakat kılıçdaroğlu yine kendi adamlarını yazmıştı. parti ve alacağı oylar zarar görmesin diye ince ses çıkarmadı. en son seçim gecesi attılar inceyi kapı dışarı. inceye o gece hiçbir bilgi vermediler, sayımlar chp genel merkeze gitti ve oy çalmalarına göz göre göre müsade ettiler. garibim incede senin benim gibi ailesiyle beraber tv den takip etti. adam çıkıpta ne desin, chp beni sattı mı desin, benim hiçbir şeyden haberim yok mu desin. kılıçdaroğlu koltuk sevdasıyla akp ile işbirliği içinde ye babam ye. aylardır sosyal medyadan yalvarıyorum inceye parti kur diye, son zamanların en sevindirici haberiydi bu. chp barajı geçerse yüzüme tükürün o kadar iddaalıyım. ince son ana kadar çocukluğundan beri gönül verdiği partiyi satmadı ama şimdi chp nin bütün pisliklerini dökecek ortaya. şu ülkede şuan ince kadar zeki, bilgili ve teknoloji, bilim alanlarına hakim başka bir siyasetçi yok. açın adamın manifestolarını dinleyin.
  0
  systemfailed 2.8.2020 02:24 ~ 02:25
  destan gibi yazmışsın eline sağlık bakalım herşeyi zaman gösterecek
 • 1
  hedap 2.8.2020 09:50
  kilicdarizm diktatöryasina bir darbe vuracağına gözüyle baktığım için parti kurması durumunda hem oy veririm hem de verdiririm.
  çünkü chp şuan hiç bir şekilde atatürk ilkeleriyle ve kuruluş amacıyla hareket etmiyor.
  bildiğin kürt milliyetçiliği yapan bir hareketin değneği hâline geldi.
  inşallah dediğini yapar da bizi de kurtarır.