rockwell motosiklet botları

  2
  motoplus 16.3.2017 14:08
  sürücü ve sürüş konforunu arttırmak, frenleme ve durma anında rahat kontrol sağlamak ve olası kaza anlarında motosiklet sürücülerinin ayak bölgelerini korumak için üretilen motosiklet otları, sürücüler tarafından her zaman kullanılmalıdır. önemli bir motosiklet aksesuarı olan motosiklet botları farklı markalar tarafından, değişik model ve farklı özelliklere sahip olacak şekilde üretilmektedir. her markanın kendine has tasarımları ve ayırt edici özellikleri ile ürettiği motosiklet bot markaları arasına yeni katılan markalardan biride rockwell motosiklet botları* olmuştur.

  rockwell motosiklet bot markası 2016 yılının sonlarına doğru bu sektörün içerisine girmiştir. rockwell markası tamamen türk malı olan bir motosiklet bot üreticisidir. yüksek güvenlikli, kaliteli ve uygun fiyatlı motosiklet botu üretimi hedefi ile yola çıkan rockwell motosiklet bot markası, ilk olarak üç yeni motosiklet bot modelini kullanıma sunmuştur. rockwell markasının satışa sunduğu bu üç modelden rockwell bot luke wp impactec ve rockwell bot cafe impactec kışlık; rockwell bot luke air impactec modeli ise yazlık motosiklet botudur.

  bir motosiklet botunda aranan tüm özellikleri içerisinde barındıran *
  rockwell botları
  yüksek koruma gücüne sahip olan impactec korumaları bot içerisinde barındırmaktadır. ayağın darbelere maruz kalabileceği kısımlarda bot içerisine yerleştirilen bu yüksek korumalar ile konforlu bir koruma oluşturulmuştur. rockwell motosiklet botları, sertleştirilmiş ve güçlendirilmiş burun yapısı ile ayağın ön kısmını iyi bir şekilde korumaya almaktadır. kaymaz kauçuk tabana ve reflektif kısımlara sahip olan rockwell botlar aynı zamanda bağcık ve velcro bağlama sistemine sahiptir.

  dünya genelinde motosiklet botu üretiminde kullanılan en iyi malzemeler seçilerek üretilen rockwell motosiklet botları, dünya standartlarına uygun bir kalitedir. rockwell markasının üretmiş olduğu yazlık motosiklet botunda, nefes alabilen onmicro deri ve cordura tekstil malzemeler kullanılmıştır. işlenebilir ve nem emici air space 3d mesh astar kullanılan luke air modelinde aynı zamanda antislip lastik dış taban vardır. rockwell yazlık luke air motosiklet botunun ayak parmakları, topuk ve ayak bileği kısmı impactec korumaya sahiptir. bu motosiklet botunun iç kısmında aynı zamanda kemer desteği olan ve çıkarılabilir anatomik ortholite tabanlık kullanılmıştır. tarzı ve tasarımı sayesinde ise günlük yaşamda da kullanıma elverişlidir.

  rockwell kışlık motosiklet botlarının gelişmiş özellikleri, kısa sürede kullanıcılar tarafından bu botların tercih edilmesini sağlamıştır. rockwell markası farklı tarzdaki kışlık botlarını nefes alabilen ve suya dayanıklı onmicro deri ile orijinal süet deri malzemelerden üretmektedir. işlenebilir, nem emici air space 3d mesh astara sahip olan rockwell kışlık motosiklet botlarında aynı zamanda çıkarılabilir anatomik kemer destekli ortholite tabanlık bulunmaktadır. rockwell kışlık motosiklet botlarının ayak parmak kısımları, topuk ve ayak bilek yerleri impactec koruyucular ile güçlendirilmiştir.

  dünya standartlarında kalite ve güvenlik özelliklerine sahip olan rockwell motosiklet bot çeşitleri, barındırdığı bu özellikler ile birlikte fiyat performansıyla da oldukça başarılıdır. eğer uygun fiyatlara kaliteli bir motosiklet botuna sahip olmak istiyorsanız rockwell iyi bir tercih olacaktır. rockwell markasına ait yazlık ve kışlık motosiklet bot modellerini uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile motoplus - motosiklet aksesuarları mağazasından satın alabilirsiniz.