2
kılıçdaroğlu, tanık olacak çağırıldığı deniz baykal in komplo davasına ifâde vermedi.
korkuyor. haksız olarak oturduğu o koltuktan inmekten korkuyor. ifadeye gitse, evet bu bir komplodur dese deniz baykal haklı çıkacak ve o koltukta oturması için bir neden kalmayacak.
kasetle gelen genel başkanının g.t korkusu...
dün ki konuşmasında da "kan dökmeden başkanlık olmaz" diyerek ne kadar sadist biri olduğunu, ve dökülen kanlar üzerinden siyaset yaptığını açık açık belli etti.
sırf akp ye karşı konuşuyor diye, destek görüyor ve kisiligi asansorlr surekli asagi inen adam atatürk ün partisini yerden yere vuruyor, parçalıyor. yazık lan bu ülkeye. koskoca muhalefet partisinin başındaki isme bak.
 • 0
  oschemat 1 yıl önce
  tamam sevmiyor olabilirsin , bende sevmem ama argo kullanmadan eleştirsen daha iyi olurdu.
  1
  yusufir 1 yıl önce
  kişiliği asansör ile sürekli aşağı inen adam diyim. böyle daha argosuz oldu sanırım. dikkat ederim yinede teşekkürler uyardığın için
  0
  oschemat 1 yıl önce
  ne demek ben teşekkür ederim dikkate aldığın için
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  başlığın başın da 'ke' yi unutmuşsun :)
  0
  yusufir 1 yıl önce
  evet ya başlığı da düzenleyemiyoruz iyi ki. bazen iyi bahane oluyor:)
  0
  gaddarus 1 yıl önce
  neyse bidahaki sefere ke'mal'ı doğru yazarsın :)
  0
  gaddarus 1 yıl önce
  düzeltmişler :)
  1
  yusufir 1 yıl önce
  adamlar hızlı abi
  0
  gaddarus 1 yıl önce
  puiv çalışıyor :)
 • -1
  yepyeni 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  evet vatandaş olarak kilisteki roketlerden, son 6 ayda hemen hemen her gün aralıksız verdiğimiz şehitlerden, "halk oyu ile seçilen" ve cumhurbaşkanı tarafından koltuğundan indirilen başbakandan konuşacağımıza bunları tartışalım. kemal kılıçdaroğlu ile ke-mal esprisi yapalım.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  o da konuşuluyor. ama bu adamın chp ye katkısı ne hiç konuşan yok. kaç seçimdir kaybeden adamı biz niye hala genel başkan diye tutuyoruz diyen yok. hdp ile iyi salladik diyen milletvekillerinin bu hareketini sorgulayan yok. olaya hep akp iktidardan gitmeli diye bakıyoruz. evet gitmeli. ama bunu bu adam mı başaracak allah ini seversen ya. şunun tipine bi bak, konuştuğu kelimelerin yüzde 80 i gaf dolu. bir tek elle tutulup icraatı yok. izmir de hala su kamyonlari ile su ihtiyacını karşılayan insanlar var ve izmir chp ye en çok destek veren il.
  2 rakipten biri kazanıyor, bizim istediğimiz değil de istemediğimiz kazanıyor. ama biz hep niye bizim istemediğimiz kazandı diye yakiniyoruz. ne zaman çıkıp, asıl suçlu chp ye katkısı olmayan kılıçdaroğlu dur dersek o zaman biseyler değişir.
  şunu bilin ki, chp li olan insanlar sırf chp adı geçtiği için chp ye oy veriyor. kılıçdaroğlu nun kendi ismiyle kattığı hiçbir ekstra oy yok.
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  ben tc vatandaşı olarak ana muhalefet partisi eleştirmenin şu durumda çokta gerekli olduğunu düşünmüyorum. belediyeciliğide nasıldır izmir için bilemem ama istanbulda en iyi ilçelerde chp söz sahibi. ama belediyeciliği siyaset ile bir tutmak doğru değil. yani izmirdeki su sıkıntısını chp genel başkanı çözemez.

  kaç seçimdir yeniliyor a gelirsek. toplumda henüz siyasi bilginlik oturmamış. yani hiç kimse aa bak bu partinin siyasi düşüncesi iyi buna oy vereyim demiyor. sağ ve sol da bitiyor her şey. sağcılarda sayı olarak fazla olduğu için chp nin başına şuan kim geçerse geçsin yine başarısız olacak.

  yani kısaca öncelikleri konuşmak lazım. zaten konuştuğumuzu boşa konuşuyoruz. bari önemli şeyleri konuşalım dedim. yoksa tabi kemal kılıçdaroğlunun eleştirilecek çok şeyi var.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  suçlu kazanan değildir, kazanmak için çaba sarf etmeyendir.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...