counter- strike /// karşı saldırı

  6
  cagrialaf 16.4.2020 13:08 ~ 13:14
  zamanın behrinde half-life oyununa bir yama olarak 2 arkadaşın çıkardığı oyun olarak akıllarda kalmıştır. dust2 - inferno - assault.bsp gibi efsane haritaları ile gönlümüze taht kurmuş bu oyun bir erkek neslinin göt cebine karneyi katlayıp internet kafelerde 8 e 8 rehine oynamasına sebebiyet vermiştir. oyunun bu kadar eğlenceli olmasına sebepler arasında şunlar gösterilebilir.

  1- her takımda ya rehinelere sıkan ya da bombayı taşıdığını unutup bombayı düşüren aveller vardır. bu aveller ekibin kendilerine bağırıp çağırmasına yol açarak deşarj'a sebebiyet verirler.

  2- her takımda illaki bordo bereli kıvamında bir kaç kişi vardır. genellikle bu kişiler ayrı takımlara verilir ve sadist bir şekilde oyun onların düellosu etrafında döner. diğer kişiler bir figürandır ölmeden kaç adam öldürse kar mantığı ile ortalıkta gezerler.

  3- her takımda yine illa ki nerede çer çöp silah varsa onu kullanan acemi ortamlara fazla akmayan asosyal arkadaşlar vardır. hiç bir şey yokken mac-10 , 5 - 1 kullanmaları bu kişilerin normal hayatta yaşayamadıkları adrenalini sanalda bu tarz çılgınlıklar yaparak telafi ettiklerine delalettir.

  4- her takımda illa ki zaman otlakçısı vardır. zaman otlakçıları hiç bir zaman bu tarz aktivitelere para vermezler grubun peşine takılırlar ve başka kişilerin cebinde ki 1 liraya göz dikerler. sosyal yaşamda sırtlan olarak yaşamlarını sürdürürler, doğal yaşam alanları belediye parklarıdır.

  5-her takımda illa ki oyunu fazla ciddiye alan* ve tarafların kavga etmesine sebep olan, aynı zamanda bu ciddiye alan kişiyi *gıcık etmek amaçlı yerleştirilmiş özel eğitimli bir ajan bulunur. bu taraflar ekibin adrenalin seviyesini ve dikkatini atılan laflar edilen küfürler ile üst düzeyde tutmaları ile nam salmışlardır. ekipte bulunmaları oyunun eğlenceli geçmesi için elzemdir.


  buraya kadar okuduysanız güzel bir lise geçirmişsinizdir. okuyan herkese teşekkür ederim.

  son olarak; asla anneme headshot atmam diyenler beğenebilir mi ?
 • 0
  omfg 16.4.2020 13:21
  nickini polat alemdar yapan tayfa burada mı xd
 • 0
  kayipunicorn 22.4.2020 01:39
  pek anlamam .s
 • 0
  666o999 22.4.2020 04:43
  yaşlanmışız be...