1
bölüm moderatörü alımı
merhaba arkadaşlar. moderatörü olduğum (pi: #müzik), (pi: #eski şarkılar) ve (pi: #istatistikler) bölümlerine yardımcı moderatör arıyorum. ilgilenen arkadaşlarımız bana ulaşsın.

yardımcı moderatör kriterleri

her gün en az 1 paylaşım yapacak.
bölümler hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip olacak.
kaliteli paylaşımlar yapacak.
bölümü, kendi çıkarları için kullanmayacak.
 • 1
  gaddarus 1 yıl önce
  şu eski şarkılardan bıktım mk yeter ya hafta da bir paylaşın..dinlemeden sadece eski olduğu için şarkı paylaşıyorsunuz boşuna yeni bölümünü işgal ediyorsunuz..
  0
  tombalaci 1 yıl önce
  :) ben dinlemediğim şarkıyı paylaşmam. boşuna açmadım ben bu bölümü. zaten bu aralar nadiren giriyorum puiv'e. teşekkür ederim eleştirin için.
  3
  gaddarus 1 yıl önce
  günlük paylaşım zorunluluğu kaldır da kaliteli paylaşım zorunluluğu getir de bize kıyma yani..
 • 1
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  ücret nedir sigorta varmı :) (pi: @tombalacı) abi zaten paylaşımı abartıyorsun bence bide gelecek adama günlük paylasım zorunluluğu koymuşsun yapma
  kaygusuzyazar tarafından 1 yıl önce düzenlenmiştir.
  0
  tombalaci 1 yıl önce
  bölümün canlı kalması için koydum o zorunluluğu. burda sadece benim paylaştığım şeyler göze çarpıyorsa zaten kimse bir şey paylaşmıyordur. herkes farklı ve fazla paylaşım yaparsa göze çarpmaz bence.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  son zamanlarda pek yokum ama arka arkaya şarkılar gelince ne bileyim bana hoş gelmiyor . aslında genel olarak aynı tarz paylaşımlar hoş gelmiyor ( günceller hariç )
 • 2
  yusufir 1 yıl önce
  ne iş yapıyorsun dediklerinde, internet sektöründe çalışıyorum diyebilirim en azından. evlilik programına çıkan su dağıtımci çocuğun, gıda sektöründe özel bir şirkette çalışıyorum demesi gibi:)

  başvurabilirde yani, aslında pekte ilgimi çekmiyor ama hani çok ısrar edersen illa da gel diye, belki dusunmeden hayır diyebilirim. bu karari vermek için de fazla kararsizim anasını satim ya.
  yusufir tarafından 1 yıl önce düzenlenmiştir.
 • 0
  experiencedrookie 1 yıl önce
  müziğe talibim her gün yeni bir bilgi hafta sonları da müzik paylaşırım 😊


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...