1
bölüm moderatörü alımı
merhaba arkadaşlar. moderatörü olduğum (pi: #müzik), (pi: #eski şarkılar) ve (pi: #istatistikler) bölümlerine yardımcı moderatör arıyorum. ilgilenen arkadaşlarımız bana ulaşsın.

yardımcı moderatör kriterleri

her gün en az 1 paylaşım yapacak.
bölümler hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip olacak.
kaliteli paylaşımlar yapacak.
bölümü, kendi çıkarları için kullanmayacak.
 • 1
  gaddarus 1 yıl önce
  şu eski şarkılardan bıktım mk yeter ya hafta da bir paylaşın..dinlemeden sadece eski olduğu için şarkı paylaşıyorsunuz boşuna yeni bölümünü işgal ediyorsunuz..
  0
  tombalaci 1 yıl önce
  :) ben dinlemediğim şarkıyı paylaşmam. boşuna açmadım ben bu bölümü. zaten bu aralar nadiren giriyorum puiv'e. teşekkür ederim eleştirin için.
  3
  gaddarus 1 yıl önce
  günlük paylaşım zorunluluğu kaldır da kaliteli paylaşım zorunluluğu getir de bize kıyma yani..
 • 1
  kaygusuzyazar 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  ücret nedir sigorta varmı :) (pi: @tombalacı) abi zaten paylaşımı abartıyorsun bence bide gelecek adama günlük paylasım zorunluluğu koymuşsun yapma
  0
  tombalaci 1 yıl önce
  bölümün canlı kalması için koydum o zorunluluğu. burda sadece benim paylaştığım şeyler göze çarpıyorsa zaten kimse bir şey paylaşmıyordur. herkes farklı ve fazla paylaşım yaparsa göze çarpmaz bence.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  son zamanlarda pek yokum ama arka arkaya şarkılar gelince ne bileyim bana hoş gelmiyor . aslında genel olarak aynı tarz paylaşımlar hoş gelmiyor ( günceller hariç )
 • 2
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  ne iş yapıyorsun dediklerinde, internet sektöründe çalışıyorum diyebilirim en azından. evlilik programına çıkan su dağıtımci çocuğun, gıda sektöründe özel bir şirkette çalışıyorum demesi gibi:)

  başvurabilirde yani, aslında pekte ilgimi çekmiyor ama hani çok ısrar edersen illa da gel diye, belki dusunmeden hayır diyebilirim. bu karari vermek için de fazla kararsizim anasını satim ya.
 • 0
  experiencedrookie 1 yıl önce
  müziğe talibim her gün yeni bir bilgi hafta sonları da müzik paylaşırım 😊


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...