olmak istediğin gibi misin ?

  4
  furkankcn 7.3.2016 23:10
  Ben olmak istediğim gibi miyim bilmiyorum.Bazı hatalarım hala canımı yakıyor.Hala içimde ukte kalan kelimeler var ve o kelimeler keşke zamanın da çıksaydı şu ağızdan.Keşke bazı şeyleri zamanın da yapabilme şansım olsaydı ama ben hep geciktim.Hep geç kaldım.Ya şimdi hayatın neresinden başlarım ? diye sorsam kendime..Tamam lan sorayım hadi ! ama ben yine cevaplamak için geç kalmış olurum yada vermiş olduğum cevabı eylemde gerçekleştiremem.Hep bir erteleme huyum var n'apayım.En azından başkaları gibi özentilikten doğan hareketlerim ve tavırlarım olmadı.Kendim oldum.Kendim olmaya çalışırken de kendime çok zarar verdim.Peki şimdi olmak zorunda olduğum yerde miyim ? Zorunluluğum yok ki benim istediğim yerde olmam yeterli benim.Siz siz olun istediğiniz yerde olun.Gözünüz boyanır ve o köprüden geçerseniz eğer bir zaman sonra istediğiniz yere gitmek için biletiniz kalmayacak.
 • 0
  cashprice 9.3.2016 06:33
  Benim durum daha karisik şuan evden uzaktayim (yurtta) bir yarim olmak istediğim gibi (memlekette)bir hanim olmami istedikleri gibi ve ben bundan çok sikildim.
  0
  furkankcn 9.3.2016 12:43
  zor ya zor
 • 0
  serhatcakmak 10.3.2016 11:12
  Evet olmak istediğim gibiyim, kimseye özenmiyor veya onların alışkanlıklarını almıyorum, tamamen kendi kişiliğim, tabiki bir çok hayalim var gelecek ile ilgili fakat onlar da yavaş yavaş gerçekleşecektir okul bittikten sonra diye düşünüyorum.