muharrem ince vs meral akşener

  1
  kamesrep 8.6.2018 15:57
  muharrem ince chp tabanından, meral akşener mhp hatta geçmişi demirel.
  her ikisi de entelektüel.
  her ikisi de öğretmen. muharrem ince fizikçi, meral akşener tarihçi.
  ikinci tura meral akşener kalırsa erdoğan karşısında şansının daha fazla olacağı söyleniyor.
  ikinci tura muharrem ince kalırsa kürt oylarını alabileceği söyleniyor.
  meral akşener partisinden ihraç edildiği ve seçime sokulmak istenmediği için mağdur edildi + fetöcülükle suçlanıyor. +eski iç işleri bakanlığı yapmış.
  muharrem ince parti genel başkanlığına seçilemedi ama kılıçdaroğlu onun adaylığı açıklarken "muharrem ince gel bakalım buraya" diye çağırdı. + uzun yıllar milletvekilliği deneyimi var.
  her ikisinin de makul projeleri ve söylemleri var.
  anketlere göre ikinci tura muharrem ince kalıyor, ama meral abla televizyonlarda kendisinin kalacağına dair çok kesin konuştu. böyle kesin konuşması beni rahatsız etti.

  meral akşener'de bana güven vermeyen bir şeyler var, ama kadrosu iyi. muharrem ince dürüst ve şeffaf siyaset vaadinde samimi, ama çevresi kötü (kılışdaroğlu filan)

  seçime 2 hafta var ve ben kararsızım. senelerdir oy verirken seçeneksizlikler arasında en az kötü olana karara vermeye çalışırdım. hiç bu kadar seçeneğim olmamıştı. çok mutluyum.
 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın