• 0
  tragedya27 10 ay önce ~ 10 ay önce
  teknolojik ürünler inceleme sitesi yayın hayatına başladı

  teknoloji haberleri ve teknoloji ile bağlantılı ürünler hakkında detaylı bilgileri, telefon karşılaştırmalarını, akıllı telefon incelemeleri ve yüzlerce teknolojik cihaza ait teknik özellikleri zengin görsel içeriklerle sunan yorumevi.com ayrıca en güncel otomotiv, giyim ve sağlık haberleri ile de meraklılarını son gelişmelerden haberdar ediyor.

  haber hayatında yeni başlamasına rağmen teknoloji ve güncel haber meraklılarının ihtiyaçlarını yeterince karşılamayı başaran yorumevi.com sitesi okuyucu kitlesinide hızla büyütüyor. apple ve samsung gibi teknolojide lider markaların tüm önemli gelişmelerini ve detaylı bilgileri okuyucularına ilk önce duyuran site çok kısa bir zaman içinde adını güncel teknoloji siteleri arasında göstermeyi başardı.

  okuyucularının ilgileri ve yorumları doğrultusunda yeni içerikler geliştiren yorumevi.com, teknoloji alanında uzun yıllar adından söz ettirecek bir portal olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. tüm teknoloji severleri, teknolojiyi yakından takip etmek ve teknoloji gelişmelerden haberdar olmak için sayfalarına bekliyor.

  yorumevi.com sitesini diğer teknoloji haber sitelerinden ayıran en büyük özellik geniş bir haber yelpazesine sahip içerik yönetimini benimsemesi. yani site teknoloji ve teknolojik gelişmeler ağırlıklı bir haber politikası yürütsede içerisinde otomotiv sektöründeki bir yenilikten sağlık alanında yapılmış yeni bir buluşa, modanın son trend bilgilerinden sizi keyiflendirecek eğlenceli haberlere kadar bir çok içeriğe ulaşmak mümkün.

  size tavsiyemiz hemen internet tarayıcınızın arama çubuguna http://www.yorumevi.com/ yazıp bu yepyeni ama içi bilgi ve haber dolu siteyi incelemeniz. bağımlısı olacağınıza eminiz...


 • teknoloji

  Teknolojinin ne olduğunu anlayan ve anlatanların yeri

  12 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  karamurat007


 • 1. teknolojinin ne olduğunu bilmek.

  2. 1.kurala uymak.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...