0
çekirgeleri kıskandıracak hoptik atma rehberi
Hayatınızı kolaylaştıracak rehber kıvamındaki başlıklarıma devam ediyorum puvolar.Sadık okurlarım hayvanlar alemini ne kadar çok sevdiğimi bilir.Bu başlıkta siz tembel hayvanlara,yerden bir çekirge edasıyla hoptik atarak nasıl kalkacağınızı öğreteceğim.Dövüş filmlerinde dayak yiyen Jackie Chan, van Damme gibi tiplerin boylu boyunca yüz üstü yerde yatarken,bir anda #dellen erek ani bir çeviklikle,bacaklarını çekip,bir yay gibi fırlayıp ayağa kalktıkları hareketi bilirsiniz.Eğer buraya yazdıklarımı, taytını giymiş havlusunu hazırlamış bir Ebru Şallı izleyicisi dikkatiyle okuyup, üşenmeden yaparsanız, başaracağınızdan hiç şüphem yok.

Neden buna ihtiyaç duymanız gerektiğinden bahsedeyim.Hayatta düşmek de var kalkmak da.Nasıl düştüğümüz ve nasıl kalktığımız tabiki büyük önem taşıyor.Bu hareket ile bir çocuk -;)- gibi poponuzun üstüne düştükten sonra bile bir müdür gibi ayağa kalkabileceksiniz ve A milli takımvari bir geri dönüşe imza atabileceksiniz.

Öncelikle kilolu puvolarım hemen "ben yapamam" demesinler.Birkaç gün içinde "Mastürbasyon yaparak ayda 4 kilo verin" adlı başlığım çıkacak daha sonra bu rehbere de gelebilirsiniz.

BESYO'cu puvolarim hareketi "ense kipesi" adı ile bilirler.Hareketi çıkarmak için 3 alt hareket belirledim.Düz takla,yarim ense kipesi ve ense kipesi.Eğer atletik bir vücuda ve çalışan bir beyne sahipseniz kavramanız uzun sürmeyecektir.Lafı fazla uzatmadan anlatıma geçiyorum,deneme yapacak puvolarım,bir mat ve bir havlu hazırlamanız iyi olacaktır.

Öncelikle seksi vücutlarınızı ısıtmadan kesinlikle bu tarz hareketleri yapmıyoruz.Isınma hareketleri önemlidir.

***Düz Takla***
Çocukluğumuzda yere yastık koyup üzerinde yuvarlandığımız hareket.Bilmeyenler 4 adımda şu şekilde yapabilirler;

1.Bacaklar yapışık olarak ayakta bekleyin.Bu standart pozisyonumuz.
2.Parmak uçlarınızda çömelin ve ellerinizi avuç içleri yere bakacak şekilde,omuz genişliğinden daha dışarıda ve vücudunuzdan ileride olmak üzere yere yapıştırın.Öne meyilli bir duruşta olmanız gerek.
3.Dizlerini kırarak hafifçe domalın ve kafanızın üstünü yere koyun(saçınız gül denen kısmı).
4.Enseniz yere deyecek şekilde yuvarlanın ve ayağa kalkın.Kafanızın üzerinde beklemeden,ensenizi kullanarak tüm seksapeliteniz ile öne doğru devrilin.Elleriniz ile hafifçe itebilirsiniz.Yükü kafanıza vermeyin,ayaklarınız bitişik olsun ve ivmeyi kaybetmeyin.Unutmayın ne yavaş ne hızlı.Yavaş yaparsanız kafaniza ve boynunuza yük biner,ayrıca kalkarken bir lale gibi kıvranarak kalkarsınız.Hızlı yuvarlanırsanız kalkmanız gereken yerde kalkamaz,patlak bir teker gibi yalpalarsınız.Unutmayın nizami olmasi önemli.
http://i.hizliresim.com/1vLEOB.png

http://i.hizliresim.com/a3LYb2.png

Çocukluğunuzu yeterince yaşadıysanız yarım ense kipesine geçebiliriz.

***Yarım Ense Kipesi***
Geçiş hareketimiz bu.Muhtemelen siz cins danaların birçok kez yapması gerekecek bu yüzden pes etmeyin ;)

1.Bacaklar yapışık olarak ayakta bekleyin.
2.Parmak uçlarınızda çömelin ve ellerinizi avuç içleri yere bakacak şekilde,omuz genişliğinden daha dışarıda ve vücudunuzdan ileride olmak üzere yere yapıştırın.Öne meyilli bir duruşta olmanız gerek.
3.İlk hareketten farklı olarak yere kafanızı değil, ensenizi koyun.Dolgun kalçalarınız yukarıya baksın.Parmak uçlarındasınız,diz kapaklarınız yere bakıyor.Dizlerinizi kırmayın.Elleriniz ise ilk hareketteki gibi,ensenizin ilerisinde omuz genişliğinden biraz açık.
4.Şimdi,savurma hareketi yapacağız.Bu kısım rehberin en önemli kısmı.Parmak uçlarınızda yaylanarak kendinizi yuvarlanma hareketi yapmak üzere ittirin.Dizlerinizi kırmayın.Parmak uçlarınız yere mümkün olduğunca yakın gelsin.Yuvarlanma hareketi,dizlerinizi kırmadan ayaklarınız ensenize yaklaşıncaya kadar devam edecek. Enseniz hizasına geldiğinde ise yine dizleri kırmadan kendimizi savuracağız.Savururken ellerimizden ve ensemizden güç alacağız.Aynı zamanda dizlerimizi kırmadan yapışık bir biçimde ayaklarımızı da savurduğumuzdan bu bize güç sağlayacak ve kipeyi atmış olacağız.

http://i.hizliresim.com/1vLEA5.png

5.Kipeyi attıktan sonra ayaklarınızın yere basarken bitişik olmasına gerek yok omuz genişliğinde parmak ucu basabilirsiniz,taban da basılabilir. Estetik gözükmesi sizin pratik sayınıza ve vücut tipinize bağlı.Mesela yeterince pratik yapmamışsanız ve özellikle kollarınız zayıf ise hoptiği atamazsınız yada kaslısınızdır,hoptiği atarsınız ama yeterince pratik yapmamışsınızdır,estetik olmaz bu yüzden atsanız bile bir davar gibi gözükebilirsiniz.Bu kısım çok pratik istiyor yapamadığınız yerde mesaj atabilirsiniz tabii size yazılma ihtimalimi göz önünde bulundurmanız gerekecek ;)

***Ense Kipesi***
Yeterince pratik yaptıktan sonra kendinizi hazır hissediyorsanız başlayabiliriz.Bu son harekete geldiyseniz önceki hareketteki hoptiği zorlanmadan attığınızı varsayıyorum. Bu kısımda yuvarlanma yok,seksi vücudunuzla yüz üstü yatarken bacaklarımızı çekerek atacağız hoptiği. Yani bacaklarımızı savurduğumuz alan kısıtlı.Göbekli bir keko iseniz baştan söyleyeyim zorlanacaksınız.

1.Yüz üstü yere uzanın.
2.Dizlerinizi kırmadan o çiroz bacaklarınızı kendinize çekin,beliniz yerden kesilsin ayaklarınız kafanızı geçsin.Ensenizin üzerine kadar çıkın.Çocukken yapmışsınızdır ;) Avuç içlerinizi ensenizin ilerisine ters bir şekilde yere koyun.Parmak uçlarınız yere deymesin ve dizleriniz gergin olsun.Bu vaziyet kurulu vaziyetiniz, ayrıca bu vaziyette iyi çakılır size ;) Geriye güçlü bir şekilde hoptiği atmak kalıyor.
3.Yükün büyük kısmını kollarınız,sonra bacaklarınız ve en son enseniz alacak şekilde hoptiği atın.

http://i.hizliresim.com/Pk0Dm6.png

Atabildiyseniz daha estetik yapmak için uğraşın. Dövüş filmlerinden kopya çekebilirsiniz. Dizlerinizi kırarak ve bacakları fazla çekmeyerek daha estetik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Hoptik rehberim bu kadardı.Alıntı yapmadım,hepsi yazım işi bu yüzden eksiyi esirgemeyin.

Konuyla ilgili videolar;
https://m.youtube.com/watch?v=PgB_3QaOjY8

http://youtu.be/IZxSFOvizFc


Hepsini okuyup deneyenlere teşekkürler.
Götünüze koyum.
Sağlıcakla kalın.

NOT:Yaşadığınız sakatlıklardan kesinlikle sorumlu TUTULAMAM.
NOT2:Tabiki başka teknikler de var.Ben kendi öğrendiğim şekilde yazdım.
NOT3:Tercihen yerli görsel ve video paylaştım.Yabancısı için "Kip Up" adı altında arama yapabilirsiniz.
 • 2
  delikanlipelikan 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Şimdi hoptiği bırak optik rehberi yaz çünkü gözüm 7 numara oldu bu ne
  0
  cocuk_kaciran 1 yıl önce
  Malesef özet geçemiyorum puvi:( Gerçek bir hoptikçi başarının detaylarda gizli olduğunu unutmamalıdır.


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...