" 'bakkala gideceğim’ dedi 5 dakika sonra eli ayağı ters geldi”

  6
  horseman 24.5.2018 18:02  “‘bakkala gideceğim’ dedi 5 dakika sonra eli ayağı ters geldi”
  16:50
  24 mayıs 2018
  haberler
  gündem
  “‘bakkala gideceğim’ dedi 5 dakika sonra eli ayağı ters geldi”
  edirne’nin keşan ilçesinde, sentetik uyuşturucu bonzai kullandığı iddiasıyla hastaneye kaldırılan 8 yaşındaki çocuğun annesi ve doktoru konuştu. acılı anne, "'bakkala gideceğim' dedi. 5 dakika sonra eli ayağı ters geldi" dedi.

  olay dün sabah saatlerinde, edirne'nin keşan ilçesi yenimescit mahallesi gedik sokak'ta meydana geldi. 8 yaşındaki c.c.k mahallede bulunan metruk bir evde uyuşturucu madde bonzai içtiği gerekçesiyle önce keşan devlet hastanesine ardından tekirdağ namık kemal üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesine sevk edildi. her ihtimalle karşı müşahede altına alınan çocuğun yarın taburcu olması bekleniyor. çocuğun annesi kezban k. çocuğa uyuşturucu maddenin mahallede bir çocuk tarafından verildiğini ileri sürdü.

  “beş dakika sonra eli ayağı ters geldi”
  olay anını anlatan anne kezban k, “benim çocuğum zaten kalp hastası, zihinsel özürlülüğü var. olayın olduğu zaman evdeydi ‘bakkala gideceğim' dedi. ben de evde bebeğimi emziriyordum. o gitti bakkala beş dakika sonra eli ayağı ters geldi. bir çocuk onu almış yanına. oğluma bonzai içirmiş, bir de bana eve getirdi onu. bana dedi ki ‘abla çocuğun bonzai içti.' dedim ‘sen çocuğa nasıl bonzai verirsin' zaten ona vurdum. sonra ambulans çağırdık, ambulans geldi” dedi.

  www.sozcu.com.tr/.../
 • 0
  dejin 24.5.2018 19:24
  8 yaşına kadar düşmüş demek bu arada copy pastein anasını ağlatmışsın. kopyalamanın da bir raconu var mk.
  0
  horseman 24.5.2018 19:38
  o kadar haklisin ki haberi okumadım desem yalan olmaz :d