17

hitler aşkı

abi çok seviyorum adamı ya bakın çok katliamları olabilir orası ayrı ama adamın hırsını, tipini, kararlılığını çok seviyorum be
heil hitler
 • 0
  adolfbey 8 ay önce
  emerim seni ya şapşik şey
  0
  reelsamurai 8 ay önce
  :))
 • 0
  horseman 8 ay önce
  orası ayrı dediğin katliamlar arasında bi yakının tanıdığın ya da sevdigin birisi olsaydı yine de bu kadar sever miydin
  1
  reelsamurai 8 ay önce
  sevmezdim ama olmadığı için seviyorum ayrıca hitler türkleri severmiş herhalde değil mi (pi: @adolfbey)
  1
  adolfbey 8 ay önce
  çook
  0
  leopoldiye 8 ay önce
  evet ölürmüş aşkından
  1
  reelsamurai 8 ay önce
  :)
 • 0
  lazcoder 8 ay önce
  birileri kavgam okumuş
  0
  reelsamurai 8 ay önce
  hiç okumadım
 • 1
  sjense 8 ay önce
  cool adam bende hoşlanmıyor değilim.
 • 0
  banabubade 8 ay önce
  psikopat, sadist, ırkcı, yani nazi
  böyle birini sevmek icin üzgünüm efem ama bir eziklik hali olması lazım zira anca o zaman düşünceleri makül gelir.
  1
  reelsamurai 8 ay önce
  bende eskiden böyle düşünüyordum sonra daha çok araştırdım neyse sen "çöküş" filmini izle belki katılırsın bana
 • 0
  helianthus 8 ay önce
  orası ayrı denilen katliamlar da 6 milyon falan. ikinci dünya savaşında ölen 60 milyon insanı hiç saymıyorum. büyük büyük fırınlar kurdurup günde 10 bin kişiyi fırında yaktıran saç ve sakallarından halı dokutan dişlerindeki altın dolguları söktüren, üstlerinde çeşitli tıbbi deneyler yapan bir insanı sevmek de ilginç bir mide gerçekten.
  1
  reelsamurai 8 ay önce
  çok seviyorum be
  0
  helianthus 8 ay önce
  80 yıl önce yaşasan adamın elini yıkadığı sabun olurdun muhtemelen.
  0
  reelsamurai 8 ay önce
  kardeşim beni cidden kimse anlamıyor
  0
  helianthus 8 ay önce
  hani dünyanın çeşitli yerlerinden rastgele insan çevirip tanıdığın en psikopat, ruh hastası, manyak ruhlu, cani faşist kimdir diye sorsalar bak dünyanın çeşitli yerleri diyorum aşık olduğun adam listede banko ilk beşte yerini bulur. top 10 a 2. sıradan girer en az. bunun nesini anlasın ki insanlar.
  0
  reelsamurai 8 ay önce
  başlığı okumadan herkes yorum yapmış galiba
  adamın kararlılığını, hırsını fln seviyorum neden anlamak istemiyorsunuz
  0
  helianthus 8 ay önce
  ikinci dünya savaşını anlatan iki film izleyerek dünyanın en büyük savaş suçunu işleyen adamın azim ve kararlılığını sevmeyi anlayamadık ondan yapıyoruz yorumu. kararlılığı ve hırsı sevilecek çok daha faydalı insanlar var. çok istiyorsan git mahatma gandhi'yi nelson mandela'yı, martin luther king'i, benazir bhutto'yu, mikhail gorbachev'i falan sev. nazi aşığı faşist doldu her yer.
  0
  reelsamurai 8 ay önce
  öncelikle 2.dünya savaşını anlatan çok film ve dizi izledim ama izlemekten çok okudum hitler ve nazi almanyası ile alakalı 5 6 kitap okudum. her ne kadar ırkçı bir tipde olsa çok seviyorum adamı bana şu an ırkçılık yapnayan ve ya içinde bir topluma düşman ve ya kin beslemeyen bir kişi söyle. başkalarını geçelim kendine bak biraz hiç birine kin duymadın mı duymadım dersen cidden haklısın deyip susacam
  0
  helianthus 8 ay önce
  haha savunmaya bak ya güldüm gerçekten. öncelikle 2. dünya savaşını anlatan çok şey okuduysan hitler'in ırkçı olmaktan öte hasta olduğunu anlayabilirsin. çünkü hollywood'da aktarılanın aksine kendisinin sadece yahudilere değil slavlara, macarlara komünistlere, eşcinsellere, cücelere, bedensel ve zihinsel rahatsızlıkları olan insanlara da garezi vardı. yani mesele sadece ırkçılık değil çünkü sadece ırklara yönelik değil eylemleri.
  ikincisi benim birine kin duymamla birine doğumundan ötürü değiştiremeyeceği genetik özellikler ya da ırk gibi çok izafi bir kavram üzerinden nefret besleyerek fırınlarda yaktırmam sakallarından traş fırçası yaptırmam arasında acayip büyük bir fark var. birine duyduğum kin mesela şu an hitlere duyduğum kin insanlığa karşı işlemiş olduğu suçlar ve günümüze kadar siyasi etkileri uzanan bir travmaya yol açmış olmasıdır alman olması çirkin olması kısa boylu olması vs değil. yani bir insana kin duymam onu fırınlarda yaktıracağım anlamına gelmediği gibi kendim adına kimseye ne cinsel tercihi ne etnik özellikleri ne de bedensel ve zihinsel özürleri sebebiyle nefret de duymuyorum.
  ha senin kin duymak olarak adlandırıp masumlaştırdığın şey de hiç normal değil ve bunu masumlaştırmak bunu normalleştirmek de bir suç. sana tavsiyem polonya'nın krakow şehrinin oswiecim isimli kasabasında birkenau kampının giriş kapısında hitler'i seviyorum çok kararlı azimli biri diye bağır. sonra mahkemede ama siz hiç kimseye kin duymadınız mı altı üstü 6 milyon insancığı yaktırmış kurşuna dizdirmiş, 60 milyon insanın da ölümüne dolaylı yoldan sebep olmuş ne var bunda diye savunursun kendini. anlaştık mı şampiyon?
  0
  reelsamurai 8 ay önce
  şimdi güzel kardeşim benim bak beni iyi dinle sizin düşman olduğunuz nazi ve yöneticisi olan hitler bu sözde bilim insanları denilen gerizekalıların hayvanlara yaptığı deneyleri yasaklamıştı, ayrıca av yasağını da onlar çıkarmıştır. ilk sigara içme yasağını hitler getirdi, şu an senin dünyanın şeklini bilme sebebin bile bir nazinin roketi bulmasıdır. lafı uzatmak istemiyorum bakın;
  hiç kimse hiroşimaya ve nagazaki'ye atom bombası atan abd başkanını tanımaz hiç kimse ukraynalıların ve 1 milyon türk'ün katili stalin'in 40 milyon kişi öldürdüğünü bilmez ama herkes bu 2 canavar ile savaşan kişiye şeytan der
  0
  horseman 8 ay önce
  ayıp olmasın ama güldüm
  0
  reelsamurai 8 ay önce ~ 8 ay önce
  küfür var
  0
  helianthus 8 ay önce
  jxdbgfsvkfygsvlfıuvsdıufgblhsdbfvlhzdbfvlkdbfvklbxdflkbvlshdbfvlhsdbfvlkhsdbfvlhbdflhvblb iki canavarla savaşan melake hitler ah canım benim. palu ailesindeki tuncer'i de seviyorsundur sen kesin ailedeki gücü iyi konsolide etti diye. av yasağını getirmiş hayvan deneylerini yasaklamış lan beyinsiz o deneyleri insan üzerinde yapıyordu hayvana ne hacet var.
 • 0
  pisosyal 8 ay önce
  başarılı olması hayranlık oluşturuyor(pi: hitler aşkı)
  0
  reelsamurai 8 ay önce
  aynen
 • 1
  sjense 8 ay önce
  hitlerle dalga geçiliyorda, adam osmanlının kapısından döndü, bir osmanlı askeri olsaydıda, aynı durumu türkler için yapıp türk faşisti bir lider olsaydı, aynı tepkiyi verebilecek miydi insanlarımız acaba, kesinlikle bariz net hataları var. manyak bir adam. ama biraz empati. nefret edilebilir. ama saygı duyulmalı. kesinlikle duyulması gereken bir lider.
  1
  reelsamurai 8 ay önce
  ı love you sjense
 • 0
  ofsaytsizburak 8 ay önce ~ 8 ay önce
  başarısız stratejist,deli,manyak,kandan gözü dönmüş insan dışı bir varlık. savunulacak bir tarafı yok.
  edit: içinizdeki faşizmi bitirin artık.
  0
  reelsamurai 8 ay önce
  başarısız mı :)
 • aşk

  Aşk

  35 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  seoizmir

 • bu bölüm #sosyal bölümünün alt bölümüdür.