biraz abartıyormuyuz (pubg 'de olan eşyalar kumar sitelerine düştü)

  9
  systemfailed 6.5.2018 12:33
  battle royale oyun modunun öncülerinden olan playerunknown's battlegrounds, milyonlarca oyuncuya hitap edebiliyoruz. ancak oyunun büyümesinden sonra oyunun kostüm olarak kullanılan eşyaları da daha fazla değerlendi. söylenilenlere göre playerunknown's battlegrounds'un bu kostümleri, kumar sitelerine alet olmuş durumda. buna karşılık olarak pubg corp. geliştiricileri bu eşyaların siteler üzerinden takas yapılmasını yasakladı.

  pubg kostümlerini artık kumar sitelerinde kullanmak imkansız olacak
  bilmeyenler için, bu eşyaları bedelsiz olarak herhangi bir kumar sitesinde verdiğinizde, kumar siteleri eşyanın değeri olarak size para veriyor ve sitede bahis tarzında oyunlar oynamanıza imkan tanıyor. bu yüzden kostümlerin fiyatları olduğundan daha da yükselebiliyor. hatta bazı oyuncular, bazı siteler bu kostümleri kara borsaya çevirmiş durumda. kostümleri stoklayan kumar sitesi sahibi kişiler, kostümleri sıradan oyunculara daha pahalıya satabiliyor.

  benzer bir durum geçtiğimiz dönemlerde cs:go'nun da başına gelmişti. kumar sitelerine bu yüzden savaş açan valve, yüzlerce kumar sitesinin kapanmasına sebep olmuştu. bakalım pubg corp. yetkilileri, aynı valve'ın yaptığı gibi bu tarz kumar sitelerine dava açacak mı? hep beraber göreceğiz.
 • 0
  ademak 6.5.2018 12:35
  talep meselesi. korkunç talep olunca böyle işler her zaman ortaya çıkar işte.
 • 0
  gryline 6.5.2018 12:44
  cs go ya laf etmediniz niye tepkiyi pubg gösteriyorsunux
 • 0
  mister_moron 6.5.2018 12:50
  oyun siteleri mecbur boyle isler yapıyo. ve oyunu oynayan insanlarda zaten bunu istiyo. bircok oyunda boyle bir sey var. bosver takma kafana sen para verme yeter😏
  0
  systemfailed 6.5.2018 13:57
  ben sevmıyorum zaten :))
 • 0
  badliar 6.5.2018 18:44
  o yüzden cs candır (bir vatan haini)
  zula size asla böyle bişey yapmaz (paralı oyun oynamayan kişi)
 • bilgisayar oyunları

  Yeni çıkan ve çıkmış bilgisayar oyunları tanıtımı ve söyleşi bölümüdür. Oyunlar hakkında her türlü tartışma yapılır.