9

biraz abartıyormuyuz (pubg 'de olan eşyalar kumar sitelerine düştü)

battle royale oyun modunun öncülerinden olan playerunknown's battlegrounds, milyonlarca oyuncuya hitap edebiliyoruz. ancak oyunun büyümesinden sonra oyunun kostüm olarak kullanılan eşyaları da daha fazla değerlendi. söylenilenlere göre playerunknown's battlegrounds'un bu kostümleri, kumar sitelerine alet olmuş durumda. buna karşılık olarak pubg corp. geliştiricileri bu eşyaların siteler üzerinden takas yapılmasını yasakladı.

pubg kostümlerini artık kumar sitelerinde kullanmak imkansız olacak
bilmeyenler için, bu eşyaları bedelsiz olarak herhangi bir kumar sitesinde verdiğinizde, kumar siteleri eşyanın değeri olarak size para veriyor ve sitede bahis tarzında oyunlar oynamanıza imkan tanıyor. bu yüzden kostümlerin fiyatları olduğundan daha da yükselebiliyor. hatta bazı oyuncular, bazı siteler bu kostümleri kara borsaya çevirmiş durumda. kostümleri stoklayan kumar sitesi sahibi kişiler, kostümleri sıradan oyunculara daha pahalıya satabiliyor.

benzer bir durum geçtiğimiz dönemlerde cs:go'nun da başına gelmişti. kumar sitelerine bu yüzden savaş açan valve, yüzlerce kumar sitesinin kapanmasına sebep olmuştu. bakalım pubg corp. yetkilileri, aynı valve'ın yaptığı gibi bu tarz kumar sitelerine dava açacak mı? hep beraber göreceğiz.
 • 0
  ademak 1 yıl önce
  talep meselesi. korkunç talep olunca böyle işler her zaman ortaya çıkar işte.
 • 0
  gryline 1 yıl önce
  cs go ya laf etmediniz niye tepkiyi pubg gösteriyorsunux
 • 0
  mister_moron 1 yıl önce
  oyun siteleri mecbur boyle isler yapıyo. ve oyunu oynayan insanlarda zaten bunu istiyo. bircok oyunda boyle bir sey var. bosver takma kafana sen para verme yeter😏
  0
  systemfailed 1 yıl önce
  ben sevmıyorum zaten :))
 • 0
  badliar 1 yıl önce
  o yüzden cs candır (bir vatan haini)
  zula size asla böyle bişey yapmaz (paralı oyun oynamayan kişi)