5
sevdiğim kadın beni aldattığından beri
kazandığım her şeyi tekrardan kaybettim. korku, güvensizlik, uykusuzluk, özgüven eksikliği, nefret, öfke desen yerimde duramıyorum bazı zamanlar. insan içine çıkamaz oldum yıllar önce ilk tanışmamızla atlattığım sosyal anksiyete başladı tekrardan. artık değil kapıdan çıkmak bazen perdeleri açmaya çekiniyorum. bugün de bir kadehinizi benim için kaldırın.
 • 0
  oxygen 1 yıl önce
  vay aq. yak sigaraları yak yak yak
  0
  rust 1 yıl önce
  sigara içecek ciğer kalmadı be kardeş
 • 1
  mahmoud 1 yıl önce
  kalksın kadehler hocam !
  ama bir daha kalkmamak üzere kalksın... hata yapıyoruz be. değer vermek konusunda hata yapıyoruz. bir insan sana değer vermiyorsa ( ki aldattığına göre ) sen de vermeyeceksin. yok sayacaksın. nefret ya da sevgi, hiç bir şey beslemeyeceksin. çünkü duygular ne olursa olsun değer verdiğin, önemsediğin kişilere layıktır.
  mesela, ben de sevgilimden ayrılalı 2 gün oldu. gayet normal bir şekilde ayrıldık, birbirimizi üzmeden, '' arkadaş kalalım '' yalanına sığınarak. yürümüyordu çünkü be, olmuyordu. ortak nokta desen yoktu. oturup adam gibi muhabbet edemiyorduk ki ben tanımadığım insanların masasına oturup saatlerce tartışabilen biriyim. ikimizde yoruluyorduk, ama kalp işte. seveceği kişiyi o seçiyor. neyse efenim ayrıldık, başlarda benim bir sorunum yoktu. hafif bir matem hali, malum daha yeni hatundan ayrılmışım. içinde bir boşluk var ama mutsuzum diyemem. sonra onu gördüm. hiç bir şey olmamışcasına mutluydu. şimdi bana '' bencilsin sen kardeşim '' diyeceksiniz ama benim içimde kocaman bir boşluk, ruh halim depresif; o arkadaşlarıyla mutlu mutlu takılıyor etrafta. üzülüyor insan ya. değer görmemekten üzülüyor, birinin hayatında tesir yaratamamaktan üzülüyor. onu mutlu görmekten üzülüyor. çünkü ayrılma konuşmasına ben zorlamıştım biraz ve belki hala seviyordum diye düşünüyordum. ihtimaller işte ... insan severken ihtimalleri hep büyük görüyor. bardağın dolu tarafını abartıyor. beni hala sevme ihtimalini düşündürüyor. ve mutlu olması buy ihtimali gittikçe azaltıyor. belki de beni üzen budur.
  neyse dostum, kendi derdimi anlatırken senin de içini sıktım biraz. hem durumun benimkine kıyasla daha acı verici olmalı. ben bu halde perişan haldeysem... kalksın be bardaklar ! (pi: @rust) için kalksın !


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...