19

interaktif puiv (sezon 2, bölüm 7)


(selam arkadaşlar. hikayenin koyu takipçilerini yine biraz beklettim, kusura bakmayın lütfen. okumaya başlamadan önce bir sorum olacaktı sizlere: şu an hikayenin iskeletini çıkarmış bulunmaktayım. birkaç bölüme final de yapabilirim, daha da uzatabilirim. bu seçeneklerin hikayeyi bozmayacağının teminatını da veriyorum. sadece sizlerin zevkine göre ilerlemek istiyorum. yorum olarak bana bildirirseniz çok memnun olurum, iyi okumalar.)

bir önceki bölüm

## açıkça gösterilen nefret intikam fırsatını yok eder. ##

canki telefonla busrakin'ı defalarca aramasına rağmen busrakin telefonunu açmıyordu. yaklaşık 10 defa arama sonucunda busrakin'ın telefonuna ulaşım tamamen kesilmişti. canki kendisine oyun oynandığı için küplere binmiş, evin içinde voltalar atıyordu. bu sırada oschemat, canki'yi sakinleştirmeye çalışıyordu. aradan birkaç saat geçtikten sonra telefon çalmaya başladı, arayan busrakin idi.

- neden açmıyorsun sen telefonunu!?
- sessizdeydi, aradığını gördüğümde de uçağa binme vakti gelmişti; kapatmak zorunda kaldım da... ne bu ses? ne oldu?
- sen bana madam_aylak'ın sevgilisi olduğunu neden söylemedin?
- sevgilisi mi varmış? bana hiçbir şey söylemedi ki, ben de şimdi senden duyuyorum.
- bırak bu numaraları! o kadar yakın arkadaşsınız, nasıl haberin olmayacak!?
- tamam canki oldukça öfkelisin sen, ben istanbul'a yeni geldim ve evimdeyim şu an. istersen konum atayım, gel yüz yüze konuşalım.
- pekâlâ!

saat akşam 11 sularındaydı. canki telefonundaki konuma gelmişti, zile bastı ve asansörle yukarı çıktı. busrakin kendisini gayet güler bir yüzle karşıladı. içeriye geçtikten sonra canki'ye, kahve yaptığını ve ona da koyacağını söyleyerek mutfağa gitti. içindeki öfkenin busrakin'ı görene kadar olduğunu düşünerek hafiften gülümsedi. zaten kaba davranmak ona göre değildi. bu sırada da evi inceliyordu. köşedeki zigon sehpanın üzerindeki araba anahtarı dikkatini çekti. busrakin elinde kahve fincanlarıyla gelirken kendisine buraya ne zaman taşındığını sordu. busrakin da aslında bu evin arkadaşının olduğunu söyledi ve kendisinin bir iş dolayısıyla buralarda olmadığını da ekledi. bunun üzerine canki de telefonda bana evim dedin de ondan sordum dedi. öyle mi demişim diyerek geçiştirdi.

busrakin'ın kıvırıyor olduğu çok açıktı ama canki bilerek üstelemedi. konu hakkında yaklaşık yarım saat konuşmanın sonucunda busrakin madam_aylak ile o kadar da samimi olmadığını, belki de sevgilisinin olduğunu söylemeye çekinmiş olabileceğini söyledi. canki tam ikna olmasa da daha fazla uzatmamak adına gitti. busrakin canki'yi uğurladıktan sonra koltuğa oturdu ve seslendi: "tamam besiktasli çıkabilirsin artık."
 • 3
  besiktasli 1 yıl önce
  son paragrafa geldiğimde "bu kadarmış, bu adam bunu neden yazmış" diyecektim ki son cümlede bombayı patlattın. olaya tekrar dahil olmama şaşırdım açıkcası ama besiktasli'ya söylemem gereken bişeyler var. kızım kendine gel, neyin peşindesin, amacın neee?
  1
  canki 1 yıl önce
  benden daha iyi bir amaç olamaz.
 • 2
  romica 1 yıl önce
  hobaaa şok etkisi oldu son cümle. bu arada ## açıkça gösterilen nefret intikam fırsatını yok eder. ## sözü de muhteşemmiş.
  0
  darkier 1 yıl önce
  :) söz seneca'ya aittir.
 • 2
  ibonunbiyigi 1 yıl önce
  vurucu bir son, güzel. bence hikaye daha çok bölüm ile devam etmeli.
 • 2
  oxygen 1 yıl önce
  adam gibi adam besiktasli
 • -1
  velet 1 yıl önce
  bununda bi bitmedi hikayesi
  0
  orost 1 yıl önce
  yorum-nick uyumu ancak bu kadar iyi olabilirdi
  1
  velet 1 yıl önce
  acaba hangi yazarın yan çarısïn merak ettim doğrusu.
 • 1
  ghostrider 1 yıl önce
  bence kitap yazmalısın.
  yazarlığa yeteneğin var.
  0
  darkier 1 yıl önce
  teşekkür ederim. ilgim var fakat zamanım yok. o inceliği, o titizliği gösterebileceğim bir zamanım olursa neden olmasın :)