4

parası olan yardım edebilir.. oğlu yoğun bakımda uyutulan işsiz baba destek bekliyor..

oğlu yoğun bakımda uyutulan işsiz baba destek bekliyor..
hayırseverlerin desteklerini bekliyorlar (paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayalım )
nail balcı : 0507 740 0151 babası murat balcı : 05442101009
izmir'de yaşayan nida (36) ve murat balcı (37) çiftinin oğulları ayaz (2,5), daha önce koşup, oynarken, omuriliğindeki 14 santimlik tümör nedeniyle elleri ile ayaklarını kullanamaz hale geldi.

gaziemir'de oturan nida ile murat balcı çiftinin ikinci çocukları ayaz, yüksek ateş şikayetiyle 29 mayıs'ta dokuz eylül üniversitesi hastanesi'ne kaldırıldı. hastanede bir süre gribal enfeksiyon tedavisi gören ayaz balcı'nın hastalığına net teşhis koyulamadı. doktorlar, boynunda eğrilik de olan ayaz'ı taburcu ederek, balcı çiftine, ramazan bayramı tatili sonrası çocuklarını kontrole getirmelerini söyledi. yeniden hastaneye götürülen ayaz'ın boyun eğriliği için yapılan kontrolü sırasında, mr çekilmesine karar verildi. baba murat balcı'nın iddiasına göre, çok sık ağladığı ve durmadığı için doktorlar ayaz'a anestezi yapılmasını istedi. baba balcı, doktorların kendilerine alerjik reaksiyon geliştiği için mr çekiminin yapılmadığını söylediğini aktardı.
murat ve eşi nida balcı, izmir valiliği'ne yardım kampanyası başlatmak için başvuruda bulunduklarını; ancak bunun süreç gerektirdiğini söyledi. oğullarının çok fazla vaktinin kalmadığını dile getiren balcı çifti, hayırseverlerin desteğini beklediklerini belirtti.
 • 0
  sewo 5 ay önce
  önemli konu, bir anlık trollükten uzaklaşalım. umarım en kısa sürede destek beklenilen ve istenilen düzeyde olur. acil şifalar diliyorum.
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  609 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.