5
29.11.2016 "içeriklerin oylanması" hakkında açıklama
sevgili yazar dostlarım.

öncelikle herkesi gönülden selamlar, bana olan muhabbetiniz hakkında bilmukabele size karşılık duyduğumu belirtirim.

son zamanlarda bütün yazarların puanlarının adeta depar atarak yükselmesi herkesin şahit olduğu bir durumdur. özellikle sevgili dostum (pi: @garavel)'in geçilmez denen puanının geçilmesi puiv içerisinde ayrı bir dinamiklere neden olmuştur.

eskiden yazarlar olarak puiv'deki seri eksileyenlerden şikayetçi olmaktaydık. bununla ilgili yönetim olarak çeşitli yöntemler almaya çalıştık. hatta son önlemden sonra bunların ciddi olduğunu düşündüğümüz neticede azaldığını gördük.

yeni furyamız 'seri artılamak'.

bu konuda bazı önlemler aldık. bu önlemlerin daha da artmamasını temenni ediyoruz.

unutmayın ki bize yapılan ayrıcalık başkasına yapılan haksızlıktır.

içerikleri oylamayın demiyoruz oylayın. mümkünse oylayın. beğendiyseniz artılayın beğenmediyseniz eksileyin, hatta bunun da zorunda değilsiniz oylamamak da bir tercihtir.

lakin bir yazarı/yazar grubunu seri şekilde artılamak ya da eksilemek başkasına yapılan bir haksızlık olmaktan öteye geçmez.

görüntü zaten onu göstermektedir ki benim ile diğer yazarların ciddi bir puan farkı olduğu gibi, ilk 20'deki yazarlar ile de diğer yazarlar arasında ciddi puan farkları göze çarpmaktadır.

büyüyoruz, gelişiyoruz, daha da büyüyüp iyi yerlere geleceğiz. bugün burada olan her bir yazar ileride birer efsane olarak anılacaktır.

puiv altyapısında, görülmeyen ciddi bir performansa sahip bir sitedir. ki çok yakın zamanda yeni değişikler ile birlikte neler olabileceğini tekrardan tekrardan göreceğiz. inanın hiç olmadığı kadar az kaldı.

diyeceğim o ki oylama yapın ama bunu lütfen bir manuplasyona çevirmeyin.

her bir yazarımızı muhabbetle seviyoruz. hiç bir kimseyi de kaybetmeyi istemeyiz.

artık dönmekte olan oylama muhabbetlerinin bir son bulmasını umuyoruz.

yazımı bitirmeden önce de son sözüm, arkadaşlarınızı çevrenizi buraya çağırın. burada kalabalıklaşıp çoğalalım, kaynaşalım. link

herkese iyi puivler. :)
  • 2
    ismail5412 11 ay önce
    adam artıdan şikayetçi ben artısızlıktan :(


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...