7

neden puiv'i geliştirmeye çalışıyoruz?

hepimizin tek amacı puivi bir an önce türkiye'ye tanıtmak. aramızda bunu mortal'dan bile fazla isteyen manyaklar var biliyorum. peki neden? ne gerek var? belki de akışına bıraksak hem biz eğleniriz hem de şu nezih ortamın tadını çıkarırız. mesela bakın inci'ye bakın ekşi'ye. o sitelerdeki yazarların durumdan pek memnun olduğunu düşünmüyorum. ama bir de bize bakın. rahatız amk. sözlük illa ki gelişecek. o zamana kadar biraz kafamızı dinleyelim
 • 3
  gaddarus 2 yıl önce
  bende direk gelişime karşıyım yavaş yavaş çoğalmamız lazım yoksa gördük bir steam oyun kampanyası ile bir anda doldu boşaldı site..yani kaliteli yazar kata kata ilerlesek daha güzel olur..
 • 0
  oxygen 2 yıl önce
  ben de duyulması taraftarıyım. haklısın veletler falan dolabilir de şimdiye kadar da barınan olmadı malum. tabi birden olmamalı. elek gibi gelenlerden kaliteli olanlar kalsın diğerleri gitsin. eski kaliteli yazarları kaybetmek apayrı bir sıkıntı zaten. karışık iki ucu b.klu deynek gibi bi durum..
 • -1
  feministruh 2 yıl önce
  gelişmenin eksileri ve artıları olacak o kesin
 • 0
  qress 2 yıl önce
  gelişmek her zaman icin iyidir ama gelişme şekline göre değişir inci gelişmeyi hiç durdurmadı ama son zamanlarda yazar alımı kapatılmaması para doyumsuzluğu nedeni ile bu hale geldi. gelişmek istiyosak bilinçli yapmalıyız diğer sözlüklerden ibret almalıyız.
 • 0
  notmoose 2 yıl önce
  tanıdık geldi metin
  0
  magic 2 yıl önce
  ben yazdim
  1
  notmoose 2 yıl önce
  yok anladım, ben de aynı fikirdeyim böyle bi yazı yazmıştım.
  0
  magic 2 yıl önce
  haa anladım
 • -1
  hellomyfriend 2 yıl önce
  bu zamanlarımızı unutmayalım
 • 0
  oncugenclik 2 yıl önce
  napak kapalı kutu mu olalım puvo , acilalim biraz .
 • 0
  turkishpatriot 2 yıl önce ~ 2 yıl önce
  burası ne ekşi kadar samimiyetsiz ne inci kadar alakasız çünkü burası puiv ve buranın kendine has bir ortamı var.
 • 2
  filozofunsakali 2 yıl önce
  geliştirmek bir kenara dursun. amacımız içeriklerin kalitesi ve yorum olarak artı eksi olarak katılımı arttırmak. tabi en nihayetinde samimi bir ortam olacağı su götürmez bir gerçek çünkü birbirimizi yavaş yavaş tanıyacağız yazarlar olarak. o yüzden ilk önce puiv kalitesi denen şeyi arttırmamız gerekiyor.
  1
  magic 2 yıl önce
  evet o ortam yavaş yavaş oluşuyor sozlukteki herkesi tanimaya başlıyorum