1
cübbeli yine saçmaladı
"biz size diyoruz ki; siz bu milleti uyuttunuz, uyuşturdunuz. senelerdir balelerle, danslarla, çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak, bütün erkekleri onlara baktırarak, kimin oğlu, kimin kızı belli değil, sarmaş dolaş dans yaptırarak yetiştirdiniz. bu, 150 senenin rezaletidir."

bu nedir ya ?
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  dini yönden haklı adam.. saçmalık değil bu..
 • 3
  sadurra 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  farklı bir bakış açısı diyebiliriz aslında. adam dini yönden en azından kendi dini yönünden bakıyor. ülkede bu insanlar başta olsalar ve ben 150 sene sonra ''yıllarca çocukları kapattınız, kızların yüzünü bile açtırmadınız, üstüne üstlük imam nikahı denen şeyle iki üç tane aldınız, bu 150 senenin utancıdır, rezaletidir'' desem bu da farklı bir bakış açısı olacak. bence takılması gereken nokta ilk cümle. ''siz bu milleti uyuttunuz.'' kusura bakmayın efendim, bu milleti yıllarca uyutan sizin islam'ı bile doğru dürüst anlamayan zihniyetinizdi. hala da size biat etmiş insanları ''ne işin var gökte nasa, önce yere bir gir bak, hem hepsi kur'an da da yazıyor ben söylerim size'' cümlesine güldürüyorsunuz. bu cümleyle hayatını bilime adamış insanlarla kuş kadar beyninizle dalga geçiyorsunuz. ''ben bilgiliyim'' dediğiniz şey size medreselerde ''hakktır'' diye dayatılmış efsanelerden, dedikodulardan ibaret. siz kur'an diye bir kitap varken o alimin bu alimin söyledikleriyle insanlara bir şeyler öğretmeye çalışıyorsunuz. bırakın milleti uyutmayı, kendinizi ayakta uyuyorsunuz. sonra sizin inandığınız şeylerin tam manasıyla hakk'a teslim olmak olmadığını söyleyenlere de ''yahudi ajanı'' yaftası vuruyor üstüne bir de tekfirliyorsunuz. kendi beşiğinizde kendinizi sallayarak derin uykular içerisinde ''bilgi'' sahibi olduğunuzu iddia ediyorsunuz. sizin bilgi dediğiniz şey sizin aldığınız en büyük narkoz, farkında değilsiniz.

 • 0
  yaabakmabana 1 yıl önce
  (pi: cübbeli yine sçtı) diye okuduğum başlık
 • 0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  bozo orop koltorono otoloyolar diyip medeniyet diye batı kültürünü alan arkadaş bunun neresi saçmalık?( ha ateistsen o ayrı)
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  "çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette..." bu nedir açıklarmısın ?
  0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  sen açıkla savunan sensin bu olayı
  -1
  yepyeni 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  bu cümleyi savunan sensin senin açıklaman doğru olur.
  ben çoluk çocuk derken yanına birde baldır bacak çıplak kelimelerini aynı cümlede kullanamıyorum.
  0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  çocukluktanan aşılanan giyim tarzı o çocuğun kafasında yer edecek büyüdüğünde baldırı çıplak gezecek ya da gezmeyi normal karşılıcak işte bu
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  "bütün erkekleri onlara baktırarak.." sende mi onlardansın yoksa ?
  0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  ne alaka nediyon tabi dediğime karşı bişey söyleyemeyince çamur at izi kalsın
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  çok basit. sen cübbelinin lafını savunuyorsun ya bende diyorum ki sen bu erkeklerden misin ? "çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak, bütün erkekleri onlara baktırarak"
  0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  işte basit diyosun ama anlamamışsın.sen bu erkeklerdenmisin diye laf atmaya çalışıyosun. ben sana diyorum o giyim tarzı çocuğun aklında kalacak buna bi cevap bulamayan sen bana sen o erkeklerdenmisin diyosun.işte tartışma kapasiten çamur atmaktan ibaret
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  konuyu değiştirmeye çalışıyorsun o yüzden cevap yazmadım dediğine. çocuklar bu şekilde giyindiği için erkekler kötü gözle daha doğrusu orospu çocuğu gözüyle bakmak zorunda değil. bunu demeni beklerken lafı başka yere çektin. yazık senin gibilere.
  0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  daha kendi yazdığını görmüyorsun hala hakaret hala hakaret sen şimdi kafanda ne konuştum be çok zekiyim herşeye cevap veriyorum da diyosundur
 • 0
  bahaeddin 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  bu cübbeli ahmet kadar cahil cühela bir herif daha görmedim. din tüccarlarının en büyüklerinden. sümük-i şeriften tut, yakmayan kefen, iflas ettirmeyen terliğe kadar her türlü sattığı alet-edavat var. porno kasedi de güzeldi, tebrik edilesi cinsten. cübbeli ahmet dediğiniz herif, ilime-bilime önem vermeyen, sorgulamadan müslüman olan, bir tek arapça bildiğiyle kalan bi herif. hadislere tapıyor ulan hadislere. iran'ı kötülemek için, irandaki insanları karalıyor. ama yayında murat bardakçı ağzının payını verince ıh mıh diye geveliyor cahil cühela. bunun gibi din tüccarlarından allah bizi korusun.


 • burası türkiye

  Türkiye'de olan her türlü güncel olayın paylaşımı; *başka ülkede yaşayamam *yurdum insanı *sıradan bir güm Diye başlayan cümlelerin başlığı

  3 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ilteris

  rick

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...