siteyi mobil uyumlu yapma

  1
  nbrknk23 6.2.2017 04:15
  http://www.simenty.com/ site özel olarak kodlamasıyla beraber mevcut olan tüm siteniz üzerindeki sıkıntıları gidermek için adeta bir çözüm olanağı sunmaktan ziyade sizlere mevcut olan hatalarınızı da ileterek genel anlamda bir site taraması sağlamaktadır. bu tarama ile beraber mevcut olan hatalarınızı görmekle beraber, sitenizi daha iyi nasıl geliştirebilirsiniz gibi sorularınıza da cevap almanızı sağlamaktadır.
  mobil uyum konusunda uzman ekip bir şekil de aktif bir şekil de işlem yapmanızı sağlamak için düzenli olarak çalışan bir firma artık bulmuş oldunuz. bu konu hakkında biz de sitemiz olarak gerekli tarama işlemlerini yaptık ve sitemiz tamamıyla mobil uyum konusunda sıkıntısız bir şekil de ilerlediğini bir kez daha ortaya koymuş oldu.
  siteyi mobil uyumlu yapma konusunda skype üzerinden firma ile yapmış olduğumuz konuşma itibariyle her hangi bir sıkıntının olmadığını ve mevcut işlemlerinizi rahatlıkla yürütebileceğinim izi belirtti.
  mobil uyumlu site olarak sizlere hizmet vermekten dolayı bir kez daha gurur duyduk ve bu gurur itibariyle sitemiz üzerinden işlem yapan ve gerekli konulara yorum yapan 1 kişiye hediye ürünler vermeye karar verdik. siz de hemen mevcut mobil uyum sitesini ziyaret ederek bu işlemi hızlandırabilir ve daha da ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.