-1
beyler sevdiğim kıza süpriz yapacağım
bir mektup yazacağım ve mektup ile bir de sevdiği eski bir elbise vardı onu alacağım ama mektupu daha güzel hale nasıl getirebilirim mesela nasıl bir şey yapmalıyım dersiniz nasıl bir sürpriz yapmalıyım nasıl daha güzel hala getirebilriim lütfen ciddi cevaplar.
 • 0
  potheadsmoker 1 yıl önce
  mektubu hayvani yaglarla yazarsan sadece alttan isik aldigi zaman gorunecektir. ilk basta normal murekkep ile ufak ipuclari ver mektubu isikta okumasini sagla. eski bir elbise derken tahmi ettigim gibi vintage bir elbise ise bu yontrm mektubu daha egzotik ve daha ozel hale getirecektir. yok ben hayvani yag kullanamam dersen bir tuy kalem ve margarinde ayni etkiyi yapar fakat isi veren bir isik kullanirsa margarin erir mektubu sadece bir kere okuyabilir sonra murekkep dagilir.
  0
  trybrid 1 yıl önce
  aynen vintage tarzı bi elbise olacak
  0
  trybrid 1 yıl önce
  mektup nasıl olmalı tam anlamadım ama
  0
  potheadsmoker 1 yıl önce
  aga simdi eski ince sari kagitlar varya ona yag ile yazacaksin ne yazcaksan eger mahvederim sorun yok dersen dolma kaleme erimis yag koy yada git bi tane tavuk turu bul biyerden onla yaz
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  eskiden videolarda izlemistim sevgikiye ozel hediyeler tarzi videolar izlersen gorursun boyle kagida sekil veriyorsun mehtup oluyor falan 3 4 yuzu filan oluyor kagidin o tarz bi sekil yapabilirsin


 • edebiyat

  kitaplar, şiirler, oyunlar ve niceleri. doldurun efenim

  3 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mahmoud

 • 1-) spoiler olabilecek şeyleri ''-spoiler-''alt başlığı attıktan sonra yazınız ki kimsenin keyfi kaçmasın sayın dostlar.

  sanırım şu anlık tek kural bu .

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...