• 0
  sozlukcuben 1 ay önce
  2017 yılında wordpress için en iyi eklentileri mi arıyorsunuz? bu yazıyı yazarken wordpress.org sitesinde yer alan 45.000 eklentiden yaklaşık 1000 tanesini kullanmış bir internet uzmanı gözüyle yazdığımızdan emin olabilirsiniz. bu kadar çok eklenti arasında hangileri ne işe yarar, hangileri daha başarılıdır bunları denemek çok fazla zaman alıyor. güzel ve başarılı bir wordpress temelli site oluşturmak için bilgilerimizi sunuyoruz.
  “eklentiler sürekli olarak güncellenecektir. -listever.com”
  işte listever.com olarak sizlere listelediğimiz 2017’nin en iyi wordpress eklentileri:
  page builder by siteorigin eklentisi
  piyasadaki en iyi ve ücretsiz sayfa oluşturucu eklentisidir. anasayfanızı kafanıza göre tasarlayabilir, yeni şekiller verebilirsiniz. siteniz, kafanızdaki gibi bir mizanpaja sahip olur. anasayfanıza önem veriyorsanız. kesinlikle tavsiye ediyorum. ancak hosting şirketiniz sıkıntılıysa sitenizin açılış hızını yavaşlatabilir.
  disqus comment system eklentisi
  wordpress’in varsayılan yorumlama sistemi için bir yedek görevini de gören disqus; genel olarak daha kullanıcı dostu ve daha iyi görünümlüdür.
  max mega menu eklentisi
  wordpress’de “mega menüler” olarak adlandırılan menüleri oluşturmak için mükemmel eklentidir. temel olarak, mega menü, özel bir düzen içeren ve birden fazla farklı öğe (yalnızca bağlantılar değil) içeren geniş bir menüdür. 500’den fazla içerik olan sitelerde, ziyaretçilerinize daha güzel bir içerik sunabilirsiniz.
  w3 total cache eklentisi
  site hızlandıran wordpress eklentisi. wordpress sitenizi daha hızlı yüklemenin en mükemmel yöntemidir. en iyi cache eklentilerinden birisidir.
  wp smush eklentisi
  site hızlandıran wordpress eklentisi. bu eklenti, görüntülerinizi optimize eder. kalitesi üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan daha az disk alanı tüketmesini sağlar. başka bir deyişle, daha hızlı bir site ve daha fazla optimize görüntü alırsınız… ücretsizdir.
  p3 (plugin performance profiler) eklentisi
  site hızlandıran wordpress eklentisi. etkinleştirin, tarama yapın ve yavaş olan her eklentiyi kaldırın (veya daha hızlı alternatifler bulun).
  wp-sweep eklentisi
  wordpress veritabanınızı temizlemek için bu eklentiyi kullanın.
  en iyi wp seo eklentileri 2017
  yoast seo eklentisi
  yoast seo tüm zamanların en popüler 3 wordpress eklentisi içerisindedir. sitenizin google ve yandex gibi arama motorları için optimize edildiğinden emin olmak istiyorsanız, bu wordpress eklentisine sahip olmanız gerekir. kolay kurulum, en üst düzey işlevler.
  wordpress için en iyi sosyal medya eklentileri
  revive old post eklentisi
  bu wordpress eklentisi, arşivlerinizden rastgele bir yazı gönderir ve twitter, facebook ve linkedın’de paylaşır. istediğiniz süreçlerde tekrarlanır. otomatik çalışır. ınterweb’lerinizde içeriğinizi ayakta tutmak için harikadır.
  wordpress için en iyi istatistik eklentileri
  wp slimstat eklentisi
  harika analitik-istatistik eklentisidir. bu eklenti, wordpress sitenizin her şeyini tutar ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm analiz özelliklerini sunar.
  en iyi hostingler : listever.com/.../


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...