yılın en karanlık ve korkutucu filmi olmaya aday: the void

  1
  ihtisar 3.3.2017 04:53
  önümüzdeki aylarda vizyona girecek the void isimli bağımsız korku filmi geçtiğimiz günlerde yayınladığı fragmanıyla korkuseverlerin dikkatini aşırı derecede çekmiş durumda.
  filmin yönetmenliğini ve senaristliğini, pasifik savaşı ve intihar timi: gerçek kötüler gibi ünlü filmlerin teknik kadrosunda yer almış jeremy gillespie ve steven kostanski üstleniyor.

  jeremy gillespie, sanat yönetmeliği yaptığı işlerle dikkat çekerken steven kostanski ise özellikle bol kan içeren işlerle uzmanlaşmış bir makyaj sanatçısı. filmdeki görüntülerin ne kadar gerçekçi olacağını artık siz hayal edin.
  filmi izleyenlerin belirttiğine göre filmin atmosferi ve konu edindiği hikaye john carpenter'ın the thing filmini andırıyor.

  en altta verdiğimiz fragmanda atmosferi ve ortaya çıkan yaratıkları gördüğünüzde siz de bunu kolaylıkla fark edebilirsiniz.
  fragmandan anlaşıldığı kadarıyla gizemin ve gore sahnelerin bolca olacağı filmde benzersiz bir korku ve mitoloji hikayesi bizi bekliyor olacak.
  the vvitch filminin yapımcılığını üstlenmiş jonathan bronfman'ın desteklediği filmde ellen wong, kathleen munroe, aaron poole ve kenneth welsh gibi oyuncular yer alıyor.
  filmin konusuna gelecek olursak:

  rutin bir devriye sırasında bir polis memuru, artık kullanılmayan ıssız bir yolda yüzü kanlar içinde kalmış genç biriyle karşılaşır. genç adamı aceleyle en yakın hastaneye götüren polis memuru sağlık personeline teslim ederek gelişmeleri izlemeye koyulur.

  getirilen bu yaralının bedeninin içinde insanlık dışı bir takım değişimlerin yaşandığını fark eden sağlık personeli ve hastalar, polis memuru önderliğinde dehşet dolu bir ölüm kalım savaşına çıkarlar.
  nisan'da ingiltere ve abd'de yayınlanacak filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği konusunda hala kesin bir bilgi yok.

  ama vizyon tarihinin haberini aldığımız gün sinema salonlarındaki yerlerimizde hazır bulunacağımız kesin. 😊
  fragman için:
  www.youtube.com/watch