3
internetten kitap alabileceğiniz siteler
biliyorsunuz ki artık günümüzde bir çok alış-verişimizi internetten yapmaktayız ve gerçekten çok güzel kampanyalar oluyor, bu yüzden bende kitap severlere bir kaç site önermek istiyorum.

başta tabiki herkesin aklında olan d&r var fakat kötülemek gibi olmasın kargo konusunda sıkıntı olduğunu düşünüyorum, bir ara ben basketbol topu ve kitap sipariş etmiştim, 1.5 hafta sürmüştü gelmesi, bu yüzden internette d&r sitesini kullanmıyorum.

babil.com : internette en çok beğendiğim sitelerden birisi olduğunu belirtmek isterim, gerçekten sitelerinin sadeliği, gönderdikleri hediyeler insanı hem mutlu ediyor hemde zevk veriyor açıkçası. babil'de aynı zaman da aldığınız kitaplara göre hopi paracığı kazanmanız mümkün.

idefix : idefix'de çok büyük bir site kırtavsiye adına tüm seçenekleri bulmanız mümkün.

kitapyurdu.com : kitap yurdu sitesi de gayet güzel bir site açıkçası fakat nedense sitesi pek kalabalık gibime geliyor fakat kitap yurdunda aldığınız kitaplardan puan kazanıp biriktirdiğiniz puanlar ile kitap almanız mümkün.

bu siteler gerçekten en beğendiğim siteler, tabiki bir çok site bulunmakta, onlardan bu yüzden özür dilemek isterim, bilenleriniz var ise önerilerini, bildiği siteleri yazabilirler.

kitap okumak insana herşeyi kazandırır, emin olun kitap okuyan insanların kişiliği çok farklı olur, daha çok konu bulur, daha çok eğlenirsiniz. bu yüzden lütfen kitap okuyun, okutturun. gerekirse burada kitap okuyan arkadaşlarımız elbet vardır onlar ile çok güzel arkadaşlıklar kurabiliriz, buluşup bu konular hakkında konuşabilir, bir birimize hediyeler alabilir, gönderebiliriz. lütfen kitap okuyun, lütfen...
 • 1
  bircocukabisi 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  d&r'dan alıyorum hep.. ya mağazasından yada internetten.. memnunum valla..

  edit: indirimleride güzel, her hafta haftanın yayınevleri ve her ay ayın yayınevleri diye iki üç tane yayınevine %40'a varan indirimler yapıyolar..
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  bilgim var, zaten belirttiğim sitelerdede bu durum mevcut...
  0
  bircocukabisi 1 yıl önce
  haa, bilmiyodum diğerlerinde de olduğunu.. girmedim hiç başka sitelere ihtiyacımı giderdiğim için.. bundan sonra araştırırım baska siteleri de..
 • 2
  sadurra 1 yıl önce
  aydın doğan fobisi olanlar için en uygunu kitapyurdu'dur. ben kitapyurdu'nda daha hiç sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. bir kere gecikmişti kargo, mesaj atmıştım 5 dakika içinde cevap gelmiş, yanlışlık düzeltilmişti. bazı kitapların temini zor olabiliyor. var diyorlar sipariş ediyorsun, temin edilemedi diyorlar. bu da hepsinde oluyor. babil'de iyidir, adamlar e-kitap olayı yaygınlaşsım diye uğraşıp duruyorlar mesela...
 • 1
  pcghost 1 yıl önce
  tarcihim kitapyurdu.com hiç bana yamuk yapmadı mağazadan hiç almam niye daha ucuzu varken aynı ürüne daha çok para vereyim
 • 1
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  dnr ve idefix
 • 1
  oxygen 1 yıl önce
  kargosu falan da ucuz. ben kitapyurdunu tercih ediyorum
 • 1
  breathsymphony 1 yıl önce
  bunların dışında harmankitap var birde hiç alışveriş yapmadım ama bir arkadaşım söylemişti, sağlam kampanyaları olabiliyor bazen, kült haline gelmiş kitaplarda.
 • 0
  ihtisar 10 ay önce
  d&r kraldır indirimleride en iyi yapan site


 • kitap

  Bazen yalnız kaldığınızda en büyük dostunuzdur kitaplar. Dili olmadan bir şeyler anlatan ve sizi olabildiğince yükseğe taşıyan yegane şeylerden biridir. Öneri, tanıtım ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Abone olmayı unutmayın!

  23 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  dream0

  doganturgut
  puivundik
 • karalama, aşağılama vs kesinlikle yasaktır.

  şahıslar, yorumlarve siyasi düşünceler hakkında küfür yasaktır.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...