7

the best book for u

simyacının üstüne kitap tanımıyorum
sizlerin en en en sevdiği kitapları yazarsanız sevinirim
ve alıp okucam okucak bişey bulamıyorum yolculuk kitabı değil bu arada polisiyede olmasın lütfen
şiir kitabı falan da olmasın tabii
roman ve deneme türünde en iyi kitap sizce ne?
 • 0
  alalade 15 gün önce
  uçurtma avcısı- khaled hosseini
  şiddetle tavsiye olunur
  0
  adolfbey 15 gün önce
  sepete ekledim 10 kitap olunca satın alıcam
 • 0
  mavi_var 14 gün önce ~ 14 gün önce
  önerdiğim kitabı beğenmemeni kaldıramam . beğenmemek en büyük hakkın
 • 0
  quentra 12 gün önce
  olasılıksız ve empati

 • kitap okumayı sevenler

  YENİ NESİL YAZARLIK NASIL BİR ŞEY ? CEVAP VERMENİZ BANA ÇOK ŞEY GETİRECEKTİR.

  27 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  emojican

 • günümüzde binlerce kitap olabilir evet haklısınız hepsini nasıl okuruz diye duyar gibiyim ama size en yakın hissettiğiniz kitabı alırsınız yada okumayı tercih edersiniz. mesela ünlü bir yazar duyduğumuz zaman ağzınız açık kalır yüzünüz şaşkın.

  ama bence biraz yeni nesil yada bizim tabirimiz ile amatör yazarlarada biraz şans vermeliyiz. onlar ünlü yazar kadar şanslı olmaya bilir.

  kalem ve bir sayfa ; bunların yerine digital sayfalar ve kalemler yer almaya başladı. bir yazarın silahı kalem ve sayfa bile yok oldu sayılır.

  bir çoğumuz kitap okumayı çok seviyor'mu sizce günlük hayatlarımızla  uğraşmak  zorunda kaldığımız için bir çok  şeyi unutuyoruz dimi  ama bir şey söylemek istiyorum burada kitap okumak bilgi haznesi geliştiriyor ve bir sürü şeyi bunu hepimiz biliyoruz. peki geçmişimizden bir çok örnek ile ders almadık mı biz aldık ama çabuk unuttuk dimi düşman uyumaz biz uyuyoruz ama sessizlik bir çok şeyi ardında getirir bunu unutma kalk şimdi biraz dik otur ve dinle hayat zor dimi bence değil bunu zorlaştıran biziz birbirimize zindan ediyoruz bu dünyayı dar ediyoruz yarış içerisinde koşturuyoruz biri takılıp düştüğünde onu kaldırıp beraber devam etmek yerine mutlu oluyoruz.düştüğü için ve ''alkışlara el kaldırıyoruz'' ben kazandım yarışı evet sen kazandın! ama kişiliğin değil sadece sen kazandın. bunu unutma...!