2

giresun valiliği rabia naz'ın babasının gözaltına alınma gerekçesini açıkladı

giresun valiliği, eynesil ilçesinde, evlerinin önünde yaralı bulunup kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren rabia naz vatan'ın (11) babası şaban vatan ve 3 şüphelinin gözaltına alınmasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. valilik açıklamasında, baba şaban vatan ve beraberindeki şüpheliler k.k., t.d. ve c.c.'nin, kendilerine meclis araştırma komisyonu süsü verip, soruşturmanın tanığı mürsel küçükal'e baskı ve tehditte bulunup, darp ve tanık ifadesini değiştirmeye zorladığı suçlamasıyla gözaltına alındıkları kaydedildi
kimdi bu :mürsel küçükal
rabia naz'ı ilk bulan ve ambulansa haber veren görgü tanığı mürsel küçükal'ın ise ilk ifadesinin tersine, rabia naz'ın ilk bulunduğu yerden değil, apartmanın yan tarafından sürünerek geldiğini gördüğünü anlattı. edinilen bilgiye göre küçükal ifade değiştirmesinin nedenini "korktum, şoka girdim" diye açıkladı.

türkiye'yi maymunlar cehennemine çeviren ya korkaklardan ya da para için namusunu satanlardan biri. bir gün bu yarattığı cehennemin kurbanı olacak. kâbuslarının hiç bitmemesi, dünyada da ahirette de o küçücük kızın kâtili olan şerefsizlerle birlikte haşrolunması için duâ ediyorum.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.

 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  609 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.