11
burası neden böyle sessiz
puvolar ben buraya geleli yaklaşık 4-5 ay olmuş. bu sözlüğü çok sevdim ama bir problem var geldiğim günden beri burası çok sessiz ve sakin, az önce 4 ay önce açtığım başlığı vitrinde gördüm. ve bu sözlükte maksimum 10 dakika vakit geçirebiliyorum. çünkü çok az içerik var. istatistiklere baktığımızda 15000 kullanıcı var. e nerede bu kadar adam? niye hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor? başlık açın puvolar korkmayın kimse sizi başlık açtığınız için yargılamaz. siyasi başlıklar bile açsanız okuyan okur, isteyenle de güzel güzel tartışırsınız. ha başlığı açtın sonra silme gibi bir şansın da var. yani başlık açmaktan çekinmelik hiçbir durum yok. toplasan aktif yazar 100 kişiyi geçmiyor. desteğinizi bekliyoruz sessiz puvolar... siz içerik oluşturmazsanız burası hep aynı kalır.
 • 1
  fobi 1 yıl önce
  aynı şekilde kardeşim bende aktif takılıyorum ama aktiflik bi ara yazarlara gleiyo sonra gidiyo kendimde başlık açıp tek başıma yorumlayamam tek başına saklambaç oynamak gibi bişe olur böyle oluncada insnaın hevesi kaçıyo şırda anlık aktif 1000-2000 kişi olsa sözlükten çıkan olmaz valla
  0
  magic 1 yıl önce
  aynen öyle puvo burada herkes bir şeyler yapmaya uğraşsa sadece bir gün bile yeter. sonra tadından yenmez zaten özgür bir sözlük
  0
  fobi 1 yıl önce
  ya tabi bide herkes düşüncesini özgürce istediği gibi paylaşır daha ne ister ki bi insan ? inşallah bir iki aya buralar cıvıl cıvıl olacak başlıklara yorum için yetişemeyecek hale geliriz sözlük güzel değerinin bilinmesi lazım
  0
  magic 1 yıl önce
  bu pasif yazarlar aktifleşmezse o iş zor puvo. çünkü ilk geldiğimizden beri bir iki aya düzelir diyoruz, düzelmiyor. iş sadece topluca içerik oluşturmak ve sözlüğün adını duyurmak. böyle güzel bir sözlük daha aktif yazarlar hak ediyor
  1
  fobi 1 yıl önce
  pasif yazarın engellenmesi gibi bi durum olsa belki daha güzel şeyler olabilir ama oda adminlere kalmış yapmıyolarsada bi bildikleri vardır ama belli bi vakit bekleyelim düzelit herşey düzelmesede öyle bi seçenek yok düzelecek :)
 • 1
  aaronbrethorst 1 yıl önce
  hep okuyom ben hiç yazmıyorum iş güç
  0
  magic 1 yıl önce
  yaz puvo 5 dk maksimum
 • 1
  kullanici 1 yıl önce
  yazarların çoğu sadece okuyor, yazmıyor, başlık açmıyor veya oy vermiyor ondan çok sakin görünüyor ortalık aslında takipçi çok var. ama aktif katılımcı değiller. elbet düzelecektir. bu tarz platformlar bir kültürdür alışmaları lazım.
 • 1
  yaabakmabana 1 yıl önce
  gidip geliyorum aga, kimler gelmiş kimler gitmiş bi sessiz bi sesli olacak o kadar...
  0
  magic 1 yıl önce
  ilk nesilden birçok kişi gitmiş ama neden
  0
  yaabakmabana 1 yıl önce
  adamlar sıkılıyor bir süre sonra demek ki.
 • 1
  serhatcakmak 1 yıl önce
  tabiki içerik oluşturmalı fakat bence yararlı içerikler olmalı, çünkü saçma sapan konuları başlık altına alan kişi çok diye düşünüyorum.
  1
  magic 1 yıl önce
  bence onlar bie az. onlar çoğalsın ki kaliteli içerikleri öne çıkarırız biz
  1
  serhatcakmak 1 yıl önce
  onda sıkıntı yok, ben gayet kaliteli paylaşımlar yaptığımı düşünüyorum açıkçası, ilgi pek görmediğini düşündüğüm için bende maalesef sanki kendime anlatıyorum gibime geliyor bu yüzden soğuyorum.
  1
  magic 1 yıl önce
  sen aç ben artılarım
  1
  serhatcakmak 1 yıl önce
  hayır yanlış anladın, artılamak benim için önemli değil insanların fikirleri benim için önemli. yeter ki fikirlerini belirtsinler. bende bu sözlüğün çok farklı olmasını istiyorum, geliştirmek istiyorum fakat herkes sen ve benim gibi düşünmeli.
  1
  magic 1 yıl önce
  evet puvo haklısın
 • 2
  gaddarus 1 yıl önce
  ben elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum..herkes günde en az bir paylaşım yapsa yeter..

 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  439 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  magic

  banabubade
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)
  • kural dışı açılan başlıklar değiştirilecektir.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...