-3
bir kerecikten bir şey olmaz
diyen adalet ve kalkınma partisi aile bakanlığı yöneticisi sema ramazanoğlu'nun görevden atılması için 2 günde 235.000 sayıda imza toplandı 300.000 olduğunda ise gerçek sonucu göreceğiz.

eğer kampanya destekçisi olup böyle ahlaksız ve düşüncesiz insanların görevden alınması için imza atın.

eğer sizde sema ramazanoğlu gibi "bir kerecikten bir şey olmaz" diyenlerdenseniz bunun 1 kere değil 45 kere olduğunu ve kendinizi o çocukların yerine koymanızı öneririm.

sema ramazanoğlu görevden alınsın kampanyası
 • 2
  yusufir 1 yıl önce
  bende bu kampanyayı imzaladım. kesinlikle istifa etmesi gerek. ama bu başlıkta yazdığın yazılar kısmen yalan. birşeye karşı olmak için yanlış bilgilere ihtiyacımız yok arkadaslar. bir kerecikten birşey olmaz dememiş, bu kurumda böyle bir olayın ilk defa yaşanması, kurumun üstüne yıkılmamali demiş. sonuçta çalıştığımız insanların içlerinde ne gibi dusuncelere sahip olduğunu bazen sezemiyoruz demek istemiş. milli eğitim bakanlığı bile bu şekil öğretmenleri ders versin diye okullara atama yapıyor. bu kadının böyle bir olay karşısında kurumu savunması yanlış olay o kurumda olduysa üstlenecek ve bir bedel ödeyeceksiniz. ama birşeylere karşı çıkmak için çalıntı zihniyetler ve yalanlar yerine olayı inceleyip( en azindan videosunu bir izleyip) bi bakın mnskim ya. ülke trol kayniyor. biri ortaya bu böyle dedi diye bi laf atiyor arkasından millet daha açıp bakmadan hüloğ deyip arkasına üşüşüyor. neye niçin karşı olduğunuzu biraz araştırın arkadaşlar.
  -1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  puro yorumu yeni gördüm evet ilk bakışta haklısın ama biraz düşününce diyorsun ki bu ensar vakfının bu olaydan hiç mi haberi oladı ? ben eminim ki vakıf kirlenmesin diye susturdular ocuklarda psikiyatride konuşmuşlar zaten. psikiyatri vakfa ait değildir. eğer böyle bir olay oldu ise illaki yetkili kişilere ulaştırılmıştır. üstü kapatılmıştır başka açıklaması olamaz, ayrıca sema ramazanoğlu bir kerecik olmuş bir olay ile vakıf kirlenemez demiş olabilir ama akp bu oylarla ben anlattığım olayın müdürlerin vb bilip bilmediğini araştırmasını engelledi sonradan kabul etmiş.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...