0


 • 0
  advertiser 1 yıl önce
  Hamza hocadir kardesim birakin bunlari
 • 0
  juchi 1 yıl önce
  Fatih terimdir.
  0
  kedisikenfare 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Fatih hoca ? Adam Galatasaray'ın namını büyün dünyaya duyurdu aq
  0
  juchi 1 yıl önce
  Öncelikle şunu söyleyeyim Fatih Terim'in Galatasaraylılığından birazcık bile şüphem yok.
  Senin söylediklerine gelecek olursak, elbette Uefa Kupasını bize kazandıran hoca Fatih Hoca, İmparator. Fakat bir de kamera arkasına bakmak lazım. Yine bir zamanlar,Uefa kupasını almamızdan birkaç yıl önce, Galatasarayın durumu çok kötüydü. Aslında Türk futbolunun durumu çok kötüydü. Afedersiniz ama Ülkenin futbolunu b*k götürüyordu. Avrupada herhangi bir türk takımı Her maç 4-5 fark yiyip geliyordu. 90dk boyunca 1-2 atak yaptığımızda taraftarlar:"bu maç rakibi çok zorladık." Diyordu. Resmen böyleydi düşünebiliyor musunuz? İşte o zamanlar yine galatasaray kötü durumdayken bir futbol zekası geldi. Mustafa Denizli... Bu adam ki Türk futboluna Ofansif oynama taktiğini öğreten hoca Mustafa Denizli. Şu anda övünerek "baskıcı Galatasaray oyunu" diyoruz ya işte onu başlatan adam Mustafa Denizli'ydi. Neyse tekrar konumuza dönelim. Mustafa Denizli Aldığı genç oyuncular ile yeni bir takım kurdu ve gitti. Yerine Fatih Terim geldi. Ve Uefa Kupasını Mustafa Denizli'nin kadrosu kazandı aslında. Yani uzun lafın kısası, Önemli olan tabiki geçmişte bize kazandırdıkları fakat Lazio maçındaki hataları da göz yumulacak gibi değil. Yani Fatih Terim olsun Mustafa Denizli olsun, kritik zamanlarda büyük bir Hata yapmışsa eğer malesef bunu göz ardı edemeyiz. Sanırım anlatmak istediğimi anlamışsındır. Biz sadece İmparator Fatih Terim diyoruz fakat kamera arkasını bilmiyoruz. Yani Galatasarayın namını Tek Başına dünyaya duyurmadı. Şu anda suçlanan adamın sayesinde duyurdu.

  Gelelim Fatih Terim'e..

  2-3 yıldır kavga ettiği federasyonla sözleşme imzalayarak Galatasaray yönetimini taraftarını ve futbolcularını şaşkına çeviren kişi, Fatih Terim. Hatırlarsanız eğer Yaz kampı bittikten sonra üst üste aldığımız başarısız maçlardan sonra anladım ki yaz kampında pek bir şey yapılmamış. Üstüne birkaç yenilgiden sonra Galatasaray ile yolları ayırınca Galatasaray yönetimi ne yapacağını şaşırdı.

  Ben Ünal Aysal suçsuz, Fatih Terim tek suçlu kişi demiyorum ama Fatih Terim Ünal Aysal'a göre biraz kademe daha suçlu bu durumda.


  "Her ne olursa olsun Fatih Terim de Mustafa Denizli de Ünal Aysal da Dursun özbek de hepsi gelip geçici. Aslolan bizim ruhumuz ve bağlılığımız!"
 • 0
  racooss 1 yıl önce
  melonun gitmesidir.
 • 1
  leonardo 1 yıl önce
  Ne Özbek ne de Denizlidir bizi bu hale getiren. Şuan ki durumun sebebi kesinlikle Italyan hocalardır. Ismi lazım olmayan hoca zamanında 43 milyon gibi bir transfer harcaması yaptı fakat o transferlerden kim oynuyor suan ? Sol bek aradık iki sene gül gibi Rierayı gönderdik peki ya sağ bek sorunu Allah ıslah etsin Linnes geldide biraa rahat ettik. Forvet konusuna hic girmeyecegim insallah bu sene sonu ileride top tutabilen akıllı bir forvet alınır
 • 0
  8phantaso8 1 yıl önce
  yanlış ve gereksiz harcamalar
 • 0
  vasiliagayev 1 yıl önce
  lise vesayeti ve görev sahibi kişilerin egolarıdır
 • 0
  secko 1 yıl önce
  bu sefer durum ciddi gibi harbiden takımımızın anasının amına mart karı yağacak o edilen zararları birde iç karışıklığa devlete mal eden klüp yönetimine devletten biri çıkıp döviz kurunu sabitlemeden sözleşme anlaşma imzalarken bana mı sordunuz yarrağım dese klüpten tek bir şey diyemezler.
 • 0
  puivesordum 1 yıl önce
  tüm galatasaray taraftarıdır. bende bir gs taraftarı olarak sadece kazandığımız zaman takımıma destek oldum yenildiğinde takımın adını ağzıma bile almadım. kabul edelim biz iyi gün taraftarıyız. sadece popüler kültür taraftarıyız


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...