8

gündemden "uzak kalmayı" başardım.

elimizdeki imkanlar sayesinde kesinlikle uzak kalamayacağım için tırnak içinde belirttim. bu fikre emine bulut olayından sonra başlama kararı aldım. kendimce cok değerlendirdim, çevreme sordum, danıştım. en sonunda kendime olan etkisine baktim. bu haberlerle birlikte daha gergin daha önyargılı bir insana dönüyorum ve bunun bana hiç bir faydası yok. kiminiz - gözünü kapandığında bu olaylar olmayacak mı? - diyecek bunun farkındayım. benim hiç bir şeye güvenim kalmadı arkadaşlar. ne yasalara ne devlet adamlarina. ufacık evimde yaşıyorum ve kendi sorunlarım beni bile aşıp giderken daha da kötüye gitmek istemiyorum artık.

şuraya kendi klasik eserimi ekleyeyim
pink floyd - time
 • 4
  kun 2 gün önce
  valla su son 1 bucuk 2 seneye kadar milliyetci cogu zaman irkci, muhafazakar ve devletci bir yapiya sahipken şuan her okudugum kaynakla gecmis ile yaptığım her kiyas ile bambaşka biri haline geliyorum o yuzden devlete yöneticilere olan inancsizligina ve güvensizliğini c9k iyi anlıyorum
  0
  ofsaytsizburak dün
  türk toplumuna ne zaman duygusallıktan uzak bir bakış açısıyla yaklaşırız,o zaman sorunları çözebiliriz. hastayız hasta toplumuz. bu gerçeği kabul etmek lazım.
 • 3
  oxygen 2 gün önce
  arkadaşlar twitterda görüyorum her gün başka şehirde geziyor nasıl takip etsin gündemi
  2
  gaddarus 2 gün önce ~ dün
  işi gücü yalan dolan

  zaten gündem twitterdan yürüyor. twittera giriyorsa gündemin içinde demek ki
  1
  ofsaytsizburak dün
  kime inansam
  0
  gaddarus dün
  kafa karıştırma şimdi
 • -1
  alicoyum dün
  en güzelini yapmışsın, yoksa kafayı yersin benim gibii