-1
reddedilmek
son 6 ay içinde 3 kız tarafından reddedildim. birincisiyle 2-3 hafta görüştük sonra şutladı.şimdi sevgilisiyle mutluluk pozları kesiyor.Allah mesut etsin. 2.kızla buluşmamızın ardından görüşmek istemedi bir daha anlayışla karşıladım.zaten muhabbet ederken konuşma çok tıkanmıştı,böyle olacağı belliydi. 3.kızla buluşamadım bile tipim değil deyip aracılar yoluyla siktiri bastı. öyle aşırı tipsiz biride sayılmam.nedir bu kızlardan çektiğim? kızlarımızda aşır ego mu var yoksa ben mi bu kadın milletinden anlamıyorum çözemedim.
 • 0
  quanttum 1 yıl önce
  Sen konuşamıyosundur puvo
  0
  uuux3 1 yıl önce
  ilk ikisi için haklı olabilirsinde üçüncüyü göremedim bile :D
  0
  quanttum 1 yıl önce
  Nasil negatif enerji verdiysen kiza gormek bile istememistir😹
 • 0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  Bence sen önüne gelene yazılma derim, sonuç bu olur. Gerçektende baktığın zaman yaptığın mantıklı bir şey değil, her reddedildikten sonra sen gidip başka kız arayacaksın öyle olmuyor bu işler.
  0
  uuux3 1 yıl önce
  Sende haklısın birader :D ama öyle özel hissettiren kimsede yok,deliler gibi aşık olacağım. Bende öyle takılıyorum mecburen.
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  Haklıyım ve ek olarak şunu belirtmek istiyorum ; Herkesin kişiliği aynı değildir fakat kızları takılmak için olarak belirleme, gerçekten arkadaş edinebileceğin, gerçekten sevebileceğin kişileri seçmeye çalış. Kızlarımız erkeğin gözlerinden anlar ne için ve ne amaçla tanışmak istediğini, bu yüzden doğru kararlar vermeye çalış.

  Elbet sende evleneceksin, tabi sende istiyorsan evlenirsin kızın olur mu bilmem ama kızının olduğunu varsay ve kendi kızının erkekler ile takıldığını düşün, senin kızının olduğunu düşün bu durumu emin ol sende istemezsin bu yüzden istemeyeceğin bir durumu başkaları üzerinde gerçekleştirme.
  0
  uuux3 1 yıl önce
  Ooo birader sen olayı yanlış anlamışın biraz. Öyle günü birlik olarak bişeylerin peşinde değilim zaten. Gerçekten seveceğim birini arıyorum ama sevip sevemiyeceğimide tanımadan bilemem. Yoksa bigün biriyle bigün başkasıyla olmak fikri banada hoş gelmiyor.
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  O zaman sabretmek gerek kaç yaşındasın bilmiyorum fakat emin ol daha duygularımız bile tam olarak yerine oturmuş değil. Bu yüzden doğru kişiyi beklemek gerek, elbet çıkar karşımıza.
 • 0
  thelivingdead 1 yıl önce
  bence kızlarla buluşşmadan once ne konuşucağını düşünmelisin bu faydalı olabilir benim oyle bi sorunum olmadı hiç çunku bende ağız var istediğim kızı alırım sadece buluşmadan once ne konuşucağını düşün ve kendinden eminbir şeekilde konuş emin olabilirsin başarılı olucaktır
  0
  uuux3 1 yıl önce
  Fırsatım olursa dediğini yapıcam. Ama bu ara tek takılıcam gibi gözüküyo
  0
  thelivingdead 1 yıl önce
  Dene dene tek kalmakta iyidir
 • -1
  bahtiyar 1 yıl önce
  bkz : ami olanın imanı olmaz


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  261 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...