0
assassin's creed 9: syndicate nedir? konusu nasıldır?
assassin's creed syndicate, ubisoft quebec tarafından geliştirilen ve ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunu. 23 ekim 2015'te playstation 4 ve xbox one için ve 19 kasım 2015'te microsoft windows için yayınlandı. assassin's creed serisinin dokuzuncu büyük taksidi ve 2014'ün assassin's creed birliğinin ardılı.

komplo, gerçek dünya olaylarının kurgusal bir tarihe yerleştirildi ve özgürlük ile barış için savaşan assassins ile emir yoluyla barış isteyen tapınakçılar arasındaki yüzyıllarca süren mücadeleyi izledi. hikaye, viktorya dönemi londra'da ortaya çıkıyor ve ikiz suikastçı jacob ve evie frye'nin organize suç koridorlarında gezinip templar kontrolünden geri aldığı görülüyor. açık dünya tasarımı, oyuncuların londra'ya serbestçe dolaşmasını sağlar.

oyun, üçüncü şahıslar tarafından oynanır ve dünyası yürüyerek veya araba ile seyredilir. oyun, yeni seyahat sistemleri ve rafine edilmiş muharebe ve gizli mekaniği tanıtıyor. oyuncular, oyun öyküsünde, baş rolü oynayan iki kahramanı (jacob ve evie frye ikizleri) kontrol ederek görevler sırasında ve dışında görev yapıyorlar. doğrudan öncüllerinin aksine, syndicate çok oyunculu oyuna sahip değildir.

assassin's creed syndicate olumlu eleştiriler aldı. eleştirmenler görselleri, özellikle de frye ikizleri ve muhalifleri, yan yandaşların ve ana hedeflerin birbirine yapışan yapısını, yaratıcı misyon tasarımının yanı sıra oyunun hafif eğlencesi ve eğlenceli hikayenin benzerliğini beğeniyorlardı. eleştiri, cansız sona ermenin yanı sıra yaşlanma ve tekrar eden oyun, muharebe mekaniği ve çeşitli karakter modellerinin olmamasına da yöneltildi, ancak genel eleştirmenler, birliğin üzerinde büyük bir ilerleme olduğunu kabul etti. assassin's creed syndicate, 2015 yılının oyun ödüllerinde 2015 yılının aksiyon macerasını içeren çok sayıda ödüle aday gösterildi.
 • 0
  ismail5412 11 ay önce
  yazılara neden kaynak göstermiyorsun?
  -1
  hellomyfriend 11 ay önce
  kaynakların cogunu yabancı wikipediadan aldım ve ona göre kendim çevirdim. 3 4 tanesi türkçe alıntı onlara ise link koydum diye hatırlıyorum.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...