buraya bırakıyorum iftardan sonra yakarsınız!

  4
  oak 8.5.2020 17:57 ~ 18:08
  lise yıllarındaydım. hemşirelik okuyorum bursa dev. hastanesinde stajdaydım. radyoloji okuyan bir kız vardı çalıştığım servise ara sıra gelip hastaların röntgenlerini geçerdi. bende orada görmüştüm onu sevmiştim. sonra instagramını buldum bir şekilde mesaj attım falan. konuşmaya başladık. daha sonra ilk defa onu sabah hastanenin kafeteryasında beraber oturmaya davet ettim. yakından daha da güzeldi. konuştuk biraz. heyecandan ne kadar konuşabildiysem. herşey güzel gidiyordu sevgilim olabilecek nitelikte bu zamana kadar gördüğüm mükkemmel insanlardandı. 1-1.5 ay falan konuştuk. tabi bu sırada hastanede karşılaştıkça bakışmalar vs dönüyordu. bilirsiniz arkadaşlar falan işte seninki geldi vs gibi şeyler söylerdi. herşey güzel gidiyordu bir gece yine saat 1-2 ye kadar mesajlaşmıştık. ertesi sabah pazar sabahıydı yatağımdan yerde duran telefona uzattım elimdeki telefonda uzun bir mesaja bakıyordum. şöyle diyordu kısaca:
  çok güzel bi arkadaşlık kurduk ama üniversite sınavı var ve ben ona hazırlanıyorum. bu süreçte yeni bir arkadaşlık istemiyorum. diye.
  birşey diyemedim sadece o sabah bir şiir yazdım. daha sonra belki sizle paylaşırım... (5-6 yıl oldu )
 • 0
  kayipunicorn 8.5.2020 19:12
  kıza neden tekrar yazmadın ki? madem bu kadar seviyordun... ben olsam üniversite sınavının ardından tekrardan arkadaş olabilir miyiz diye muhakkak yazardım. veda mektubun da biraz duygu sömürüsüyle tekrardan konuşmak için kapı aralardım.
 • 0
  gamzeszgin 8.5.2020 20:00
  o uzun mesajların iyi bir şey anlattığını görmedim hiç zaten, üzücü ama uninin dediği gibi belki sonrasında şansını deneyebilirdin ya da neyse..
 • 1
  oak 8.5.2020 20:39
  daha sonra da denedim arkadaşlar ama cevabı hep olumsuz oldu