atiye

  4
  tez 17.8.2020 18:12
  ilk sezonu bence güzeldi, merak uyandırdı bende sürükleyici bir dizi. yan roller zayıf kalsa da, beren saat'in oyunculuğunu beğendim. atiye’nin 2. sezonu 10 eylül’de tekrar netflix platformunda yayına girecek.
 • 0
  tez 9.9.2020 22:06
  ikinci sezonda bir dark havası alacağız gibi geldi. birkaç saat sonra yayında olacak.
  0
  systemfailed 9.9.2020 22:21
  ya ben bu netflix alsammı almasammı bilmıyorum narcos breakın bad izledım zaten dizilla vs gıbı yerler var atiye için zaten almam birde canımı sıkan sd görüntü kalitesi ile hd arasında çok fiyat farkı var ya burası bu kadar guzelmı anlatıldıgı kadar yoksa abartılıyormu bende blu tv var uzun sureden berı gayet'te güzel diziler var izliyorum keyifle çokda fazla diziye sarmakda ıstemıyorum işler kalıyor oda ayrı mesela ama bu netflix'de gercekten başından kalkılmayacak bir durum söz konusumu puvo.
  1
  ghostrider 10.9.2020 10:07
  öncelikle soru ekleri ayrı yazılır.

  netflix abartıldığı kadar var mı sorusuna net olarak bir cevap alamazsın. seven var sevmeyen var. ama ben sana objektif olarak şunları söyleyebilirim;

  netflix kullanmadan önce bir sürü siteden dizi - film izledim. dizilla, dizibox, hdfilmcehennemi vs. ne kadar boktan, ne kadar iyi site varsa hepsini kullandım. (netflix tarzı mobile appler de kullandım.) netflix'i diğerlerinden ayıran şey kullanıcı deneyimi ve nabza göre şerbet vermesi. sana kullanım alanları sunuyor ve indir izle özelliği gibi hayat kurtaran özelliklerle boş geçireceğin bir vakti değerlendirmeni sağlıyor. (uzun yolculuklar, zaman öldürme isteği vs.) izlediğin şeylere göre önerilerde bulunuyor, trendler oluşturuyor vs. (vs kısaltmasını ne kadar da çok kullandım.)

  yazdıklarıma göre değerlendirmeni yaparsın.
  0
  systemfailed 10.9.2020 21:38
  sagolasın tamamdır.