0
ömer halis demirin son anlarıni, ökk zekai paşa anlatıyor.
özel kuvvetler komutanı zekai aksakallı fetö'cü general semih terzi'yi alnından vuran koruma astsubayı ile arasındaki son diyaloğu göz yaşları içinde sabah yazarı okan müderrisoğlu'na anlattı.

aksakallı, koruma astsubayına şehadet emrettiğini ve 'başüstüne komutanım' cevabını aldığını söyledi.

terzi vatan hainidir karargaha girmeden öldür
aksallı, "başçavuş ömer halisdemir'i aradım, ömer benim koruma astsubayımdır. ömer'e, "sana, vatanımız ve milletimiz adına tarihi bir görev veriyorum. tuğgeneral terzi vatan hainidir, isyancıdır. onu, karargâha girmeden öldür! bunun sonunda şahadet var. biliyorsun seninle 20 yıllık beraberliğimiz var. hakkını helal et" dedim.

"başüstüne komutanım"
ömer başçavuş, sonu ölüme varan emir üzerine vakur bir sesle zekai paşa'ya hitaben, "baş üstüne komutanım, hakkım helal olsun. siz de helal edin" dedi.

darbeci generali alnından vurdu
bu sırada darbeci general terzi helikopter pistinden karargaha yürüyordu. 10 kişilik koruma ekibi etrafındaydı. tam karargah binasının girişinde ökk koruma astsubayı başçavuş ömer halisdemir tarafından durduruldu. terzi ve korumaları "karargâha giremezsiniz. zekai paşa'nın emri" demeye kalmadan kendisi etkisiz hale getirmeye çalışan özel time rağmen namlusuna mermiyi sürdüğü tabancasını çekti ve darbeci terzi'yi alnından vurdu. halisdemir ise 10 koruma tarafından ateş edilerek, başına ve vücuduna isabet eden 30 kurşunla şehit düştü.

çok kan dökülürdü
zekai paşa, "eğer özel kuvvetler komutanlığı ele geçirilseydi, durum çok kötü olurdu, allah korusun çok kan dökülürdü" dedi ve ekledi: biz, bu adamları biliyoruz, bu adamlar korkak ve vicdansızdır! şükürler olsun ki girişimleri başarılı olamadı. çünkü bu millet eski millet değil. çok büyük bir felaketi atlattık."

alıntıdır.

darbenin seyrini değiştiren şehit asker ömer halis demir
allah mekanını cennet eylesin.
 • -2
  yepyeni 1 yıl önce
  "sabah yazarından" sonrasini okumadim.
  2
  yusufir 1 yıl önce
  nasıl cahil oldum serisinden bi tutam yorum.
  alkışlıyoruz..
  -2
  yepyeni 1 yıl önce
  cahil kalmamak icin sabah okuyun.
  1
  yusufir 1 yıl önce
  sana bir posta yeter;)
  1
  yepyeni 1 yıl önce
  memnun kaldiysan deneriz puvoş.
  1
  yusufir 1 yıl önce
  travesti sikmiyorum.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...