lordfx güvenilir mi ?

  3
  alpsungur 16.7.2019 22:06
  uzun zamandır fx te yatırım yapıyorum. yurt dışı ve yurt içi şirketlerde yatırımlarım var. açıkcası kurum tercih ederken benim için önemli olan uygun spread swap vermesi değil kaliteli hizmet sunması, para güvenliği gibi konulardır. kurumda kazansın abi adamlar yatırımcıya yol gösteriyor, yardımcı oluyorlarsa kazansınlar. nitekim lord la her ne kadar önyargılı olsamda makul miktarlarla çalışmaya başladık.orta vadeli işlemler yaptığım için spreadler benim için her ne kadar önemli olmasa da gayet uygun. şuan için firmadan ve ilgi alakadan memnunum herhangi bir sorun yaşamadım. uzun süreler çalışacağımı düşünüyorum aynı çizgide devam ederse.
 • 0
  kokmayanadam 17.7.2019 13:20
  merhabalar bende uzun zamandır güvenilir şirket arayışındaydım malum tebliğ sonrası biliyorsunuz bu işin türkiyede çivisi çıktı ve bir çok sorunlu şirkette piyasaya çıktı. arkadaşımın tavsiyesiyle hesap açtım spreadler uygun altın ons biraz önceki firmamdan 1-2 puan yüksek ondada fon miktarımı arttırdığımda biraz indirim talep edeceğim. şuanki fon miktarıma göre spreadlerim uygun bakalım.
 • 0
  goodcat 22.7.2019 16:24
  bende lord da işlem yapıyorum geçtiğimiz gün bir bitcoinde kazanç sağladım kabul etmek gerekirse fiyatlarda gariplik vardı. işlemi açtıktan sonra saniyeler içinde kara geçiyordum. bi gariplik vardı.destek hatlarına para çekme talimatı verdim ertesi gün aradılar gerçekleştirdiğim işlemlerde teknik bir hata olduğunu anlattılar biraz çekindim açıkcası yine ne kulp takacaklar diye yurt dışı şirketlerle ilgili pek olumlu intiba yok bilirsiniz ama bu durumun kendileriyle ilgili olduğunu bu sebepten dolayı işlemimi gerçekleştireceklerini belirttiler şaşırdım. söyledikleri gibi 1 saat içinde de hesabıma gönderdiler. özellikle danışmanım kerim beyden oldukça memnunum
 • 0
  oxxi 22.7.2019 16:26
  piyasaya karşı herhalde benden daha ön yargılısı yoktur neticede oldukça fazla bilgi kirliliği var ve her kurum neredeyse kendi verdiği hizmetten bahsetmektense diğerlerini karalıyor bende aynı kurumdayım ve dikkat ettiğim konulardan biri buydu hiç farklı firmalarla ilgili olumsuz bir şey söylemediler haftasonu eğitimleri varmış dahil olmak istedim aktif yatırımcılara sunulan hizmetmiş bende para yatırdım şuan 4. haftadayız eğitimlere dahil oldum gayet iyi gidiyor eğitim sonrası daha da yatırım yapmayı düşünüyorum.
 • 0
  xantares 22.7.2019 16:27
  bende 4-5 ay gibi süredir işlem yapıyorum 3-4 sefer para çektim 1 tanesi pazartesi günüydü işlem 2 saat sürdü onun haricinde diğer işlemler yarım saat 1 saat içinde gerçekleşti bu konuda hesap açarken taahüt ettiklerini gerçekleştiriyorlar bu konuda gayet memnunum.