1
hayattaki en şanslı gününüz nedir
vay anasını dedirticek açıklamalar bekliyoruz başlık belli yardırın?
 • 0
  cemal_abi 1 yıl önce
  yıl 2012 filan intenet cafede gördüğüm bir kız vardı tam istediğim gibi bir fizik yapısına sahip. kumral kıvırcık saçlı bir tip.
  bu hatuna yanaşmak istedim fakat konuya nerden gireceğimi bilmiyorum öz güven desen o da nanay yavrum. 1 yıl buna uzaktan uzaktan izliyorum benim okuduğum lisenin bitişiğinde okuyor. "ulan yaşadın a* " hatun bizden 30 dk erken çıkıyor bende son derse girmez kaçardım hatunla karşılaşıp yürürüz gibisinden. hani özgüven yok ama hayaller sağlam. 1 ay böyle devam etti ben o sene sınıfta kalıyordum. sonrası yaz tatili girdin hatun ailesiyle beraber yaylaya gitti.
  tatil boyunca hatunu görmedim. zaman geçmek bilmiyor kızı çakmışım kafaya dedim böyle olmaz o kız buraya gelecek ve de geldi... kızı görür görmez "ne olmuş lan buna" diyerek şoka girdim hatun giderken taş idi gelirken heykel olmuş. artık bu kız bana bakmaz tribiyle bunalımdayken okula git gel uğraşıyorum. sabahın körü hiç müdür konuşması dinlemezdim fakat girişi çok iyidi pe*evengin; " okulda kendi bölümleri arasında en iyi 6 öğrenci da vinci projesi ile yurt dışına gidecek." o an kalbim yerinden fırladı çünkü bizim bölümde taktir alan sadece 3 kişi vardı ve biri bendim.
  almanyada ve çek cumhuriyetinde geçirdiğim o kısacık tatil benim kendime güvenimi inanılmaz pompaladı. geri geldik ben böyle ego kasmıs vaziyette dolanırken kızla karşılaştım ama vazgeçtiğim için çokta etkilenmedim bir kaç kez böyle rastlastık.
  hiç unutmam ; mayıs ayının 5' internet cafe sahibinin oğlu ile kız konuşurken "sen çok biliyon lan y**mın başı" diyerek dalga geçtim ve kızla ilk muhabbetten başladı işte ayak üstü sohbet yaparken aç oldugumu ve bir yerde birşeyler yemek istediğimi söyledim hatun ise gülüp "miden bulanmazsa makarna yaptım beraber yeriz" dedi evi zaten internet kafenin üstündeki apartmandaydı. gittim evlerine mutfaga beraber geçtik yardım ettim güven kasma çabaları filan derken saat 6 olmaya başladı ben evden çıkarken "geçirdiğim en güzel doğum günüydü" dedim kızı tabiki şok.
  "yarın kaçta gidiyorsun okula" dedi
  "sabah 8 gibi" dedim
  "iyi seni okulun ordaki parkte bekliyorum hazırlıklı ol" dedi
  ben o heycandan sabaha kadar uyuyamadım ve parka gittiğimde saat 9 du.
  "biraz daha geç kalsan belediye arabası bana su dökecekti" dedi
  "kusura bakma biraz geç yattım, şimdi senin planın nedir " dedim
  "bugün tüm günü sizde geçirelim dün bilmiyordum doğum günün oldugunu" filan dedi.
  eve geçtik benim kitap raflarımı görünce aynı türde kitap okuduğumu söyledi işte bende rafın önünde durup kitaplardan bahsederken "1.5 yıldır neden benimle konuşmadın beni mi beğenmedin" diye bir soru sordu durup dururken
  "1.5 yıldır derken ?" dedim tabiki hatun da benim ona yaklaşmamı istemiş ben ise öz güven yoksulluğu çekerken hatunun benden hoşlanacağı fikri aklıma gelmemişti. o gün saat 10 dan akşam 5 e kadar fütursuzca seviştik mutfak, banyo, oturma odası derken kız "saat 5 olmuş yeter bence" dedi. o gün orada fiziksel olarak bitti. bende halen yankıları sürüyor.
  hayatımın en güzel günü ;
  yurt dışına çıkma haberimiydi
  5 mayıs mıydı
  yoksa 6 mayıs mı ?

  bence hepsi güzeldi.  bu arada kızla bu mevzu yaşandıktan 2 3 hafta sonra taşındılar. bi kaç yıldır görmüyordum geçen ay çarşıda gördüm değişen tek sey saçlarıydı uzatmış ve siyaha boyamıştı gülüşü ise aynı kalmış.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...