21.01.2017 karabükspor-galatasaray maçı türk futboluna ve türk hakemliği adına kara bir lekedir

  2
  ofsaytsizburak 21.1.2017 21:02 ~ 21:39
  avrupa'da her türlü büyük maçı çatur çutur yöneten,programa çıkıp ''iyi hakem baskı altında karar değiştirmeyen hakemdir'' diyen,finalleri yöneten cüneyt çakır'ın şerefsiz bir oyuncunun baskısı sebebiyle katlettiği maçtır.
  sen koskoca hakemsin,avrupa'da bizi temsil ediyosun, bu yapılan hataları amatör maçlara atanan hakemler bile yapmaz ! utan kendinden utan.

  elle alakası olmayan golü verdi ardından gole itiraz eden seleznyov'un baskısı altında kaldı,ta ki penaltı kararına kadar.

  burada görebileceğiniz gibi pozisyonun penaltıyla alakası yok. ama mükemmel hakemimiz(!) cüneyt çakır, verdiği gol kararından pişman olup kendince adalet sağlansın diye boş yere penaltı verdi. tabii ki yine adi karabük oyuncuları baskısı altında kalarak verdi bu penaltıyı. çünkü bu karara kadar gole itiraz etmeyen karabük oyuncusu kalmadı. bu pozisyon o kadar tartışmaya açıktır ki kendini yere atan oyuncu 2.sarıdan oyun dışı edilmelidir,kendini yere fırlatmıştır bu şerefsiz.

  galatasaray'ın iyi oynadığı dakikalarda tak verdi penaltıyı ve galatasaray birdaha oyuna dönemedi. resmen maçı katletti. galatasaray farka gidebilirdi bu karar olmasa.

  verilen penaltı dünyanın hiçbiryerinde verilmez. çünkü verilecek sebep yok. ama birilerinin konuşması altında ezilenler bu penaltıyı verdi,üstelik maç içerisinde daha bir çok hatalı kararlar verdi.


  diyecek birşey yok. bu maçta yaşananlar fenerbahçe'nin başına gelseydi aziz cüneyt'i davalık etmişti. galatasaray yönetimi de anca sussun.
  bugün türk futbolu'nun neden gelişmediğini her yönüyle bir kez daha anlamış olduk.

  şunları da şuraya bırakayim :

  karabük hocasının penaltı açıklaması
  yasin'in açıklaması
 • 1
  ismail5412 21.1.2017 21:30
  ondan sonra trabzonspor taraftarı maganda. sizde sezonda 3-5 defa olan şey bizde sezonda 3-5 defa olmuyor.
  0
  ofsaytsizburak 21.1.2017 21:37
  kardeşim o kadar da agresif olmaya gerek yok yönetiminiz bizim gibi pısırık bu konularda fenerbahçe aleyhine böyle kararlar çok nadir verilir neden çünkü aziz yıldırım fair play demeden hertürlü lafı atıyor hakemlere bizim de böyle olmamız lazım ki hakemler biçmesin.

  ayrıca bu sezonda biçildiğimiz ilk maç değil.
  0
  ismail5412 21.1.2017 21:41
  aynen öyle. kırk yılda bir adamların maçta olay oldu, aziz yıldırım sayesinde tüm medya sanki fenerbahçe hep mazlummuş gibi davrandı. dediğin gibi bizim yönetimde pek iş yok gibi.
  0
  ofsaytsizburak 21.1.2017 21:44
  türkiye de demek işler medyayı galeyana getirerek oluyomuş yeni öğrendik aziz sayesinde. artık hakemleri baskı altında tutacağız böyle kararlar alınamaması için.