10
hdp
Şu zamanda patlayan bombaların ve verilen şehitlerin resmi olarak tek sorumlusu olan partidir. Sirtlarini Ankara da bomba patlatan teror orgutleri pkk ve pyd ye yaslamislardir. Bu zamana kadar verilen şehitlerin kanı bunların ve bizzat bu partiye oy verenlerin eline bulaşmıştır.
 • 3
  keyiftuccari 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Derhal meclisten tekme tokat kovulmasi gereken partidir.

  Kravatli teröristleri bitirmeden silahlilari bitmez
 • 1
  iloveimagine 1 yıl önce
  Tekrar birlesip hdp binalarini yakanlar teroristlere de saldirsa keske
 • 1
  mondragon 1 yıl önce
  bunlara rağmen dokunulmazlıģı olan partidir
 • 2
  coktafifi 1 yıl önce
  Ismi parti olup fiilen terör örgütünün kollarından biridir
 • 0
  advertiser 1 yıl önce
  Hukumete yuklenenler birazda sunlara yuklense !!!
  2
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Onlar o.çocuğu tabirini haketmekle meşguller.
 • 3
  pilavnohut 1 yıl önce
  demokratik bir düzen oluşturmak adına ülkedeki her türlü insanın, teröristlerin bile, meclise alınması ciddi bir sorunumuzdur. hdp dediğinde dağda askerimize silah doğrultan o***** çocuklarıyla fotoğraf çekinip sonra divana oturmasını bilen yüzsüzlerdir
 • 2
  alcatraz 1 yıl önce
  Halk : -
  Demokrasi : -
  Parti : -

  Başlık : +
 • 1
  thecrazyturk 1 yıl önce
  kendi adamlarını biz suçsuzuz bize oy verin diye öldürürler nevruz kutlaması yasağına karşı kutlayın diğe zorla baskı yaparlar ayriyetten kürtleri değil ateisti komunüstü ve yahudiyi savunurlar... tabi bazı ahmak kürtler bunu anlamaz anlayamaz çünkü kendi beyliklerini zamanında batırıp osmanlıya yalancı dinci şeklinde sığınıp sonrasında ise ülke isteyen köpekler o ahmak kısım...
  0
  yusufir 1 yıl önce
  Şuan da bunları zaten bedava insan gücü olarak kullanıyorlar. Bizim burda başlık açanlarda eline silah alan teroristlerin klavye öğrenmiş hali
 • 0
  lazcoder 1 yıl önce
  ve bunların dokunulmazlıklarını hala kaldırmayan devlet büyükleri
 • 2
  okeyde4uncu 1 yıl önce
  Başlığı +18 yapsaydında rahatça küfür etseydik
 • 1
  serhatcakmak 1 yıl önce
  Yalandan k*rt ırkının sözde Mecliste buluşmuş ve onlara tüm hakkı verecek bir Partidir ve k*rt ırkı buna kanmaktadır, umarım ülkemizde bulundukları ve kendilerinin çok büyük bir yük olduğunu anlıyorlardır diye düşünüyorum.
  1
  yusufir 1 yıl önce
  İşin aslı öyle degil. Seçim zamanı evleri tek tek gezip karşı çıkanlar hakkında ikna komisyonu üyelerinin ziyareti gerekli diye damga vurarak insanlardan zorla oy aldı pezrövengler. Ama her yerde söylerim. Eline silah almasa bile kürtlerin yüzde 40 i zihinsel teroristtir ve ideolojik düşüncelerle leş olma yolunda aday olmaya hazır 1 Numaralı yaşayan organizmalardir.
  1
  serhatcakmak 1 yıl önce
  Evet, hem öyle hemde para ile her türlü pis işleri yaptırabilirsiniz emin olun Polis kapısına gelse ben Vatanseverim der fakat başka birisi gelir kapısına dayanır ve para karşılığında tüm pislikleri yapar...
 • 1
  barzo22 1 yıl önce
  . sabah dağda gezer öğlen meclise girerler .
 • 1
  taylan1917 1 yıl önce
  İçerisindeki sol oluşumların bir an önce terketmesi gereken partidir,ne yazıkki solda büyük bir çürümeye sebeb oluyor.
 • 2
  analizan 1 yıl önce
  Sosyalist sol parti kisvesiyle kürt faşistliği yapan 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde akp ve rte muhaliflerini 'Türkiye Partisiyiz' ve ' Seni başkan yaptirmayacagiz' sloganlarıyla kaldıran terör örgütü pkknin siyasi ve legal şubesidir. Bknz. DEP DEHAP HADEP BDP
 • 2
  hukuk582 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  +18-spoiler-
  SOZDE BARİŞ İSTEYEN AMA TEKAMACİ YİKİM OLAN PARTİ
 • -8
  mormoruk 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Türkiye'de Kürtlerin hakkını en iyi savunacak partidir
  Şuana kadar Kürtlerin hakkını savunan en iyi partidir.Bu ülkede kim iktidar olmuşsa kürtleri öteki yapmıştır.Bu parti iktidara gelirse toplumsal barış gelir.
  Günümüzde cem evlerinin ibadethane sayılmadığı,Kürtçe dilin seçmeli olmuş gibi gösterip olayın hikayeden olduğunu vb bir çok şeyi düzeltecek Partidir.
  0
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Şimdi tek tek sokalim (cevap verelim);

  Kürtlerin hakkını en iyi savunan parti: Yasin Börü ve niceleri işidin yaptığı infazlardan daha canice öldürüldü. Evini hendekcilere açmayanlar kapısında ölü bulundu. Haklarının savunulmadigini dusunen kürtler sözde mahkemelerle yargılandı, ikna komisyonuyla savunulduğunu düşünen kürt hâline geldi. Kürt halkının haklarını siyasal güçleriyle değil, kandil de bulunan merkez yönetimiyle olduğundan çok daha iyi savundular hakdurumunu

  Bu ülkede kürtler öteki olmuştur derken;
  iran da kürtçe konuşmanın yasak olduğundan ( bu ülkede hiç bir iktidarın bunu yapmamis olduğundan) Suriye de
  kürtlere kimlik verilmediğinden haberi olmayan süper bir yorumcu ve
  araştırmacisin tebrikler !!

  Bu parti iktidara gelirse; toplumsal barış
  gelir. Tüm mahallelerde ellerinde silahla ve Molotofla gezen barış elçileri, toplumsal barışa karşı gelen bütün anti-demokratik lerin kafasına sıkar. Bu bağlamda toplumsal barışı kesin çözümle
  sağlayacak en iyi partidir haklisin!!

  Günümüzde cem evlerinin durumu:sadece ve sadece hdp dillendirdi. Çözüm için her türlu Molotof ve hendek hiçbir masraftan kacinilmadan temin edildi.

  Kürtçe televizyonun açılması, kürtçe radyoların açılması, bunun eğitime eklenmesi bunlar saçma sapan şeyler. HDP olsaydı kürtçe Amerika da AB de seçmeli ders olarak coktaaaaan sisteme geçmişti.

  Yazının başında sokayim dedim yetmedi, sokup çıkardım durdum. Eğer zevk aldıysan devam edeyim. Almadiysan en yakın lağım çukurundan sıktır olup gidiniz;). Edit: sirtlarini yasladiklari parti Ankara da bomba patlatinca susmus, pkk patlatinca da kendilerini kinayarak rezillik üzerine tekillik yaşamış bir parti için bu kadar kelime sarfedene kadar git bi köşe de kendi kendine utan da biraz insan içine çıkacak yüzün olsun!!
  0
  mormoruk 1 yıl önce
  Bence senin sorunun tek taraflı olman.Yasin Börü'yü gördüğün gibi Diğer ölenlere sesini çıkarmamandır.
  Cem evlerinin ibadethane sayılmadığı bir hükümeti savunma bana!
  Kürtçe kanaldan kastın ise Hükümet reklamını türk kanaldan farklı olarak kürtçe yapması.
  O hendek kazanlara kızman senin en doğal hakkın ama sen zamanında adamları ötekileştirdin sonra neden böyle yapıyorlar demen mallığının daniskası.
  Edit##Rus,Hollanda ve Kamerun bayrağını öğrende gel.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  Diğer ölenler dediğin polise askere halka kurşun sıkarken leş olanlarsa onlara ses çıkarmam. Her insan yaptığından kendi sorumludur. Adam eline silah almış gebermis gitmiş onun nesini konusacagim? Ben tek taraflı bakıyorum çünkü diğer taraf terorist onun tarafından bakmak insanlığa ters bi kere. Otekilestirmeyi siz kendiniz yapıyorsunuz. Habire biz kürtuz, eziliyoruz şuyuz buyuz. Ulan şu sokuşturduğumun yerinde yaşayip gideceksiniz neyin davasindasiniz ? Eline silah alıp özgürlük isteyerek toplumdan ötekilesmeyecektin de ne yapacaktin ? Elinde kitapla gezen Türk gelip kalaşnikof la gezen pkk ligi gardasim deyip çay mi ismarlayacakti ? Cumhuriyet tarihinden beri bu ülkede isyan çıkartan şuan ki pkk nin uzantıları o zaman da vardı. Zamanında İngiliz hükümetiyle anlaşıp osmanlıyı sırtından vuran, kurtuluş savaşında 77. Alayda tek kurşun atmadan kaçan giden, çanakkale de beraber savaştik zirvalari sallayıp, doğu da neden toprak kaybettik sorusuna gelince de orda kürt lerin varlığından ve aslında kürt ler gerçekten kurtuluş savaşında bizimle olsaydı doğuda savaşacak asker bulunmamasi sorununu yaşamaya çağımızda bi habersin ki sizi bizim otekilestirdigimizi sanıyorsun. Ayrılmak isteyen özerk olmak isteyen ve Türkiye halkının canına kast eden bizzat pkk ve onun destekleyen kürtlerdir. Yıllardir kürt milliyetçiligi propagandasi ile bu ülkeye biz otekilestirildik biz kesildik biz vurulduk biz ezildik yalanlari ile ülkeye düşman yetişen kürtlerden olduğuna adın gibi eminimm ama kafanizda ne kadar pislik ideolojiler saklasanizda bu ülkede insanların birliğini beraberliğini asla bozamayacaksiniz bunun garantisini veririm sana. Bir sonraki patlatacaginiz bomba için soyle orgut kardeşlerine, o bombalarla öldürdüğünuz insanların hepsi tek tek sizden hesap soracak. Vaktiniz varsa siz tobe edip yolu bulmaya çalışın. Ahirette kürt dili ve edebiyatı için kaç bomba patlattin diye odul almayacaksınız !!!!
 • 1
  secko 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Birileri burada kürt halkının hakları yok işte kürtçe dilin okutulması cem evlerine statü felan demişte.

  Cumhuriyet ilk kurulduğunda ana dili türkçeydi dini islamdı. Dini islam ibaresi 3-4 sene sonra kaldırıldı gerçi ama neyse.

  Bir insan sadecec kürt olur yada sadece alevi olursa çok üzülmemde bu ülkede alevi kürt olmak gibi 2 li comboya tutulmuş şanssızlıktaki adamada yapacak birşey yok :D

  Neyse cem evlerine gelirsek sorsan çoğu doğru dürüst nasıl ibdet yapıldığını kaç kişi gittiğini bilmez
  Kürtçe öğretelim öğretmesine. Amk üniversiteye bölümü açıldı devlet eliyle yayın yapan kanal açıldı daha ne istiyorsunuz. Bana kalsa bunlar milliyetçiliği bölünmeyi tetikleyen imtiyazlar. Size öyle biri gerek ki bu özgürlük isteyen barış narası atan tayfanın komple kökünü kazıyacak ırzına geçecek ancak o zaman çıktığınız yere girersiniz töbe töbeee!

  Konuşturtmayın beni. Allah korusun, şimdi şehit olan bir sürü insan var kaybedilen sadece canlar vatan hala aynı vatan. Siz amacınıza yaklaştığınızı biraz daha hissederseniz 1 milyon kişi ölür bunun belki 10 bini türk olur ama 990 bini kürtler olur emin olun.

  O yüzden kıçınızı kırın oturun oturduğunuz yerde.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  83 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...