0
ilişi bittiğinde erkek mi daha fazla üzülür yoksa kız mı
bence kesinlikle erkek bana hiçbir kızın aşk acısı vs samimi gelmiyo ağlayıca üzülüyolar sanıyolar adı aklına geldiğinde yutkunamamak var hiç bir kızın yapamadığı. sen oje sürerken hatırlıyosun üzülüyosun bizse paket bittiğinde üzülüyoruz ulan... diysizce hangisi daha gerçek siz kara veriin
 • 1
  iloveimagine 1 yıl önce
  insandan insana değişir.meme,göt için cikan erkek üzülmez.seven adam üzulur aglayamadigi icin uzulmedi gözükür.kizlar duygularıni kolay dışarı vurur.aslinda onlarda cok uzulur ama bunu unutturacak teselliye kadar aglarlar
 • 0
  kalcasever 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  erkeğin üzülmesi bitmez geçmez zor unutur...kız yeni birini buldu mu unutur....ki zaten unutmak için yenisini bulur
 • 1
  cemal_abi 1 yıl önce
  buna direkt olarak "şu" diye cevap vermek yanlış çünkü objektif katmak gerek işin içine.
  bir ilişki yaşadığı sürece ilişki içerisinde oluşan olaylar iki tarafı da etkileyebilir.
  ilişkiyi bitiren sebepler genelde tek taraflı olur. (her iki cins içinde) genel ayrılıklar ne yazık ki gurur denen illet yüzüne oluyor. bir taraf bir konuda taşma noktasına geliyor diğer taraf gururundan adım atmıyor ve ilişki böyle saçma bir konuda bitiyor ve bu şekilde biten ilişkilerde iki taraf da suçludur benim gözümde. seviyorsan sahip çıkacaksın saçma egolar ve gururlarla kaybetmekten başka birşey yapmazsın.
  erkek düşüncesi fazlasıyla düz mantıktır. kadınların regl dönemi halden hale geçmesini çok farklı algılanma durumu söz konusu olabilir. "abi kız uyurken bile trip atıyor yeter ama" dayanacağı 1 haftalık bir stres dönemi o kadar. .
  kadın psikolojisi hep bir suçlu arar " 'arkadaşlarımla lol atacam' dedi kesin biriyle buluşacak bu" böyle düşünceye sahip olmayan kadınlar ise kendilerini sürekli değersiz görme durumundadırlar "oyun oynuyor çünkü benden daha değerli", "okulda o kızla konuşuyor çünkü benden daha güzel", "kendimden memnun değilim" cümleleri çok duyulur. böyle bir hatunla beraberseniz günde 2 dozu aşmamak kaydı ile ona değer verdiğinizi hissettirin.


  hiçbir ilişkide yıkıcı olmayın gençler daima yapıcı olun varsın hayatınızdaki istediği yere gitsin sizin içinizde "en azından elimden gelen yaptım" cümlesi olsun.
  0
  thelastman 1 yıl önce
  peki cemal abi nickine dayanaraktan abi diye hitap ediyorum
  peki abi öğlen eski sevgilisinden afedersin or... ç.. diye bahsedip iki gün sonra seni terkedip ona giden birinin bir hafta sonrada dünyanın en üzgün kişisiymiş gibi davranmasına ne diceksin bunda da gururu bir kenara koyup yapıcı bir şekilde seni affettim mi denmeli .
  0
  cemal_abi 1 yıl önce
  15 17 yaş arası gibi geldi kızın tavrı. eskiden hayatında bulunan insanı unutması zaman alır. eğer ki kız da yeni ayrılık yaşadıktan sonra sen onunla konuşmaya başladıysan kafasını karıştırmışsındır. zaten her ayrılık sonrası kızın gözünde "o.*" durumuna düşersin kız kalkıp hayatındaki kişiye "eski sevgilimde bir kas vardı of dokunmadan duramazdım" tarzı laf edemez etse bile bir daha konuşacak mecali kalmaz. böyle bir durum içerisindeysen yapabileceğin en sağlam tavırı takınıp "bende güven tek seferliktir sen hakkını doldurdun" tiradı kullanarak geri çevirebilirsin. fakat hayvan gibi kıza yol vermek yerine sorunlarına çözüm sunabilecek gibi davranırsan kız o zaman kimi kaybettiğini yahut nasıl hissettirdiğini çok iyi anlayacaktır. kızın hayatı boyunca unutacağı listede olmak yerine ömür boyu hatırlayacağı birisi olursun.
  0
  thelastman 1 yıl önce
  emin ol cemal abi bende senin düşündüğün gibi davrandım ne ağır davrandım nede dön geri dedim
  sonuçta herkesin kendi hayatı ama insana koyuyo işte zaten dediğim yaptıkları o bu şu değil be abi kim gerçekten üzülüyo :)
  1
  cemal_abi 1 yıl önce
  pek çok olaya dayanır o. şimdi kız senin gözünde haksız olduğu için esas üzüleni kendin kabul edebilirsin. eh haksız da sayılmazsın bir noktada.


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  261 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...