ne zaman adam oluruz?

  4
  tunc 9.10.2019 11:28
  şöyle hiçbir tecavüzün, cinayetin, darbenin, otun bokun işte anladınız, olmadığı koca 1 hafta geçirirsek, bunu bir medeniyet çizgisi olarak alacağım. işte o zaman belki adam oluyoruz demektir.

  güne tecavüz ve fantastik cinayetler ile başlamaktan sıkıldım artık. hiçbir şey olmasa biri gidip markete sıçıyor, hastaneye sıçıyor veya hayvanları gondikliyor.
 • 2
  serbestyazar 9.10.2019 12:15
  fazla can sıkmaya başladı bu durumlar içimi dökmek istiyoruz biraz ; gerçekten artık ne sevdiğimi ne de annemi falan dışarı çıkartma isteğim var şu haberleri gördükten sonra inanın hep sakınıyorum her zaman da sakının birisiyimdir fakat artık bıktım, kadınlara olan şiddet, onlara olan sapıklıklar ne bileyim hangi birisini sayabiliriz bilmiyorum ki ? artık en iyisi kabadayı olup gerekeni yapmak istiyorum sonucu ne olursa olsun adres verilsin iş bitsin bu yani.

  birisi sapıklık yapar gider metrobüste vapurda salak salak bakar oynar yaklaşır, diğeri gider kızına dokunur, eşini öldürür, diğeri asansörden atar sevdiğini eder, diğeri kazık atar gerçekten yeter, gerçekten gına geldi artık bıktım bu haberleri duymaktan hiç bir zaman hiç birini unutmuyorum özgecanından tutun emine buluta kadar artık gerçekten yetti ben bıktım onlar nasıl bıkmasın, kadınlar ne yapsın nasıl sokağa çıksın evlerine gitsen, dolaşsın etsin ? hayvanlara gelecek olursak allahın sessiz kulları onlar diğeri gider eşim yok ne yapayım der, diğeri gider köpeği araçların arasında yani ne kadar pislik varlıklarız gerçekten bıktım gerçekten yani sivil polis olup gezeceksin tek tek alacaksın karakola sabaha kadar döveceksin ama artık onada gerek kalmadı silahın olacak kardeşim tenhada sıkacaksın türkiyenin adaletini sistem değil biz sağlamamız gerekiyor, ses çıkarmadıkça yetkililer zaten önemsemiyor herkes aldığı paraya bakıyor.

  ama lütfen allah için ya yalvarırım eşlerinize iyi davranın ya onlar sizin namusunuz, her şeyiniz, sevdiğiniz, aileniz, çocuklarınızı sevin ilgilenin, koruyup, kollayın ailenizi yanınınzdan ayırmayın, her zaman sakının onları onlar sizin namusunuz ellerinden tutun sadece onlara yeter bile artar lütfen rica ediyorum. eğer çocuk yapma kararı aldıysanız ve ilgilenemeyecekseniz lütfen yapmayın ama lütfen ailenizi sevin...
  2
  gamzeszgin 9.10.2019 13:49
  her yeni güne bir tecavüz, şiddet,cinayet haberiyle uyanmak ve artık kimseye karşı kalmayan güven.hani artık çocukmuşsun,genç kız,hayvan hatta minicik bebekmissin farketmiyor ne pis bir millet olduk insana,hayvana, doğaya saygısı kalmayan.uçkurundan başka bir şey düşünmeyen tiplerin oyuncağı oluyor insnalar.
  2
  serbestyazar 9.10.2019 14:43
  aynen öyle onu kast ediyorum çocuk olman vs bile fark etmiyor yaşlılara bakıyorsun gerçekten yani o kadar yaşını başını almış it fakat çocuklara bakıyor ediyor o dereceye geldik, bilmiyorum bir haber vardı gördün mü kamera kayıtları şahitlik ediyor bu habere küçük bir kızı çağırıyor ve dudağından falan öpüyordu kucağına alıyor dokunuyor ediyor yani gerçekten söylemek istemiyorum midem almıyor bulanıyor gücüme gidiyor fakat artık gerçekten bıktım gerçekten.

  yani ne bileyim benimde sevdiğim var vs ama bilmiyorum yani bi kendime bakıyorum ki karşılaştırmak zorundayım bide çevreye insanlara pis dolu olan mahluklara gerçekten erkekliğimden her şeyimden iğreniyorum.