yeni nesil feministlerden tiksinmek

  11
  icarus 28.2.2018 13:01 ~ 13:02
  bu sene de moda bu. çoğu kişi bir gram bilgisi olmadan kendisini feminist sanıyor. sağdan soldan duyduğu beş para etmez bilgilerle karşınıza dikilip hayatınızı emebilirler. feminizm kadın ve erkek haklarının eşitliğini savunur. ben de kadın ve erkeğin eşit haklara sahip olmasını istiyorum. ama militan yeni nesil feministimiz, tuvaletlerde bayan wc yazısının bayan kısmını karalayıp, kadın yazıyor ve tüm kadın cinayetlerini önlediğini sanıyor. buna karşı bir laf edince de karşısındakini kadın düşmanı ilan ediyor. ulan bir kelimeyi ne kadar büyüttünüz. kadın ve erkek hiçbir zaman eşit olmadı ve olamayacaktır da. eşit olmadığımız için sen kadın ben de erkeğim. eşit haklara sahip olmamalı demiyorum. eşit olamaz diyorum. hala buna karşı gelmeye çalışan aptallar, ve beni kadın düşmanı diye fişleyecek çakma feministler olabilir. ama ne kadar aptal olduğunuzu bir de benden duyun istedim. eğer hala beni kadın düşmanı olarak görüp karşıt bir cevap yazacaksan, oturup bir de beynimi kullanarak yazmalıyım diye düşünmelisin. bilgisi yokken car car konuşan ateist, müslüman,feminist sosyalist ya da ülkücü ne olursanız olun yere yapışmış sakız kadar değeriniz yok. ya araştırın ya da ben oyum şuyum demeyin. çıkarttırmayın bana makinamı. adamı hasta etmeyin lan.
 • 0
  bealzebub 28.2.2018 13:07
  ya sev ya terk et bu ülke değişmiyecek
  0
  icarus 28.2.2018 13:14
  terk edecek fırsatım olsa bir dakika durmam.
 • 0
  maydanoz 28.2.2018 13:18
  düşüncene katılıyorum ama üslup sonradan biraz sert geliyor ^^
  bay ya da bayan aslen saygı sözcüğüdür halbuki, ayrıca feministim diye erkekleri ikinci sınıf insan olarak görmek ve bunu söylediğin zaman kadın düşmanı ilan edilmek çok saçma, ben ki eşitliğe inanan biriyim sırf bu sebeplerden dolayı kadın düşmanı olarak fişlenmek rahatsız ediyor gerçekten
 • 0
  ultim 28.2.2018 15:37
  feministlerin özeti:
  işine gelince; erkekler ve kadınlar eşittir.
  işine gelmiyince; bayanlara öncelik tanı
  0
  egeincisi 1.3.2018 01:07
  feminazilerin özeti o. ülkede erkeklerin hepsini sapık ilan etmeden,kendini erkekten üstün görmeden sadece hakkını arayan kadınlar da var.
  0
  icarus 1.3.2018 01:08
  feministlere lafım yok zaten. kendini feminist zanneden aptallara lafım.
  1
  egeincisi 1.3.2018 01:10
  onlara bende sövüyorum.erkekleri düşman edip hak arayan kadınların önüne bir de o asalaklar set koyuyor.

 • 1
  kafeinmanifestosu 1.3.2018 01:20
  feminaziler bizim cinsin yuz karası zaten. sadece bayanı karalayıp kadın yazmakla kalsalar. iç çamaşırını erkekler yüzünden giydiğini ve bu sebeple sırt ağrıları çektiğini söylüyorlar. lan sen giyme. yeter ki sus. feminizm olgusunu da kötü lanse ediyorlar.
  0
  icarus 1.3.2018 01:36
  bak bu örneği ilk defa duydum. bunun adı yaratıcılıktır. bunu en uçuk filozoflar bile düşünemezdi. bir de makyaj ve epilasyona karşı olup bir ton makyajla gezen beyinsizler var. neymiş makyaj yapıp erkeklere iyi görünmek zorunda değillermiş. e yapma o zaman neden her dışarı çıkışında aynanın karşısında bir saat geçiriyorsun peki? koltukaltı tüylerini uzatıp tepki gösterdiğini zanneden tiplere hiç lafım yok zaten. ulan ben bile kendimi rahatsız hissedip kesiyorum. sen de keseceksin.
  0
  kafeinmanifestosu 1.3.2018 01:45 ~ 01:46
  diyelim ki rahatsız olmadı. bunda erkeklerin ne gibi bir suçu olabilir ki? çok saçma. gülünç duruma düşüyorlar. benim yakın arkadaşlarım. ben dışarda bayan diyemiyorum birden bağırmaya başlıyorlarlar, kadın da hitap edilmesi zor bir şey ne diyelim diyorlar?bir yer de okudum. feminazi güden bir sayfa da admine soruyorlar. resim de 4 erkek 1 küçük kız çocuğu var. burda cinsiyetler tam tersi olsaydı ne düşünürdün diye. çocuğa cinsel şiddet uygulanabilecegini söylüyor. bunlar hastalıkli beyin puvocum.
  1
  icarus 1.3.2018 02:28
  evet artık bayan demekten çekinmeye başladı bilinçli kesim. ben zaten kullanmazdım. ama saçma bir kelimeye de takılmamak lazım. artık bayan demeye başlayacağım. hatta bağyan diyeceğim.