-3
kürtler için yırtındığınız kadar türkmenler için uğraşacak mısınız sayın cumhurbaşkanı ?
yanlışı kim yapıyorsa karşısında duracaksınız. erdoğan'ın en nefret ettiğim tarafı budur. konu kürtler olunca varını yoğunu ortaya koyar, konu türkmenlere gelince neden yaptıkları birkaç şeyi geçmez ?

kürtler için zamanında bir sürü cahil türkü peşinden sürükleyip, k*rtçü yaptın, bir ara bu kürtçülük o kadar ileri seviyeye geldi ki, pkk ya laf edildiğinde ırkçılık yapma diyen türklerle bile karşılaştım; (neyseki artık hatasını anlayıp düzelmeye başladı) ama tamam da şimdi neden türkmenler için bir şey yapmıyorsun ? hadi mit tırlarını can dündar vatan haini ve destekçileri engelledi onu anladık. zaten bugüne kadar ne zaman herhangi bir şeyi engellemediler ?

gerçekten erdoğan'ın bu kürt arap aşkı artık gına getirdi ve türkmenlere çok az şeyler yapması beni deli ediyor. elimden geldiği kadar cumhurbaşkanlığı başbakanlık vs yazabileceğim yerlere birkaç yazı gönderdim (her ne kadar ulaşmayacak olsa da) bir şeyler yapılmalı.

gençler burada herkesin göz ardı ettiği bir yanlışı gösteriyorum ona göre yorum yapın. belli kesim zaten her konuda olduğu gibi bu konuda da düşmanın tarafında olacağı için onları artık dikkate alan yok zaten.

sinirden buraya gelip bir serzenişte bulunmak istedim.

ek: türkmen komutanın erdoğandan allah razı olsun dediği videoyu göndermeyin, biliyorum. ama durmamalı destek devam etmeli. yardımımı yaptım bitti demekle olmaz.
 • 0
  cardiac 1 yıl önce
  malum insan kendi menfaatine olmayan bir şey için asla ama asla uğraşmaz bunu unutmayın. levent güntekinin dediği gibi. türkiye'nin menfaatleri diye bir şey kalmadı artık tayyip erdoğan'ın menfaatleri var ve ülkenin kaderini kendi kaderine bağladı.
 • 0
  hardwell076 1 yıl önce
  tabiki de uğraşmayacak
 • 0
  magic 1 yıl önce
  başlığı okuyup artını verdim


 • karışık

  Karışık

  41 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...