koronavirüs belirtisi görülen kızını hastaneden kaçırdı

  3
  systemfailed 15.3.2020 21:49
  düzce'de bir adam, koronavirüs belirtileri görülünce başka hastaneye nakledilmek istenen 5 yaşındaki kızını kaçırdı
  almanya’dan 12 gün önce düzce’nin gölyaka ilçesine dönen ailenin 5 yaşındaki kızları ş.f., ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle götürüldüğü hastanede, koronavirüs şüphesi ile başka bir hastaneye sevk edileceği sırada babası ü.f. tarafından kaçırıldı. polis, otomobili durdurup, küçük kızın hastaneye götürülmesini sağladı.

  dha'nın haberine göre almanya’dan 12 gün önce türkiye’ye gelen ailenin 5 yaşındaki kızları ş.f.'de, gece saatlerinde ateş ve boğaz ağrısı şikayetleri görülmeye başlandı. ş.f., babası ü.f. tarafından gölyaka entegre hastanesi acil servisine götürüldü. ş.f. buradaki müdahalenin ardından da düzce üniversitesi araştırma ve uygulama hastanesi’ne sevk edildi.

  burada yapılan ilk tetkiklerin ardından ş.f.'nin, koronavirüs şüphesi ile gözetim altında tutulması için atatürk devlet hastanesi’ne gönderilmesine karar verildi. ancak bunu öğrenen ü.f., kızını alarak hastaneden kaçırdı. hastane yetkilileri polise haber verdi. polis ekipleri, ü.f. ve kızının içinde bulunduğu otomobili, yığılca sapağı mevkisinde durdurdu. ş.f., ambulansla atatürk devlet hastanesi’ne götürülerek gözetim altına alındı.

  emniyette ifadesinde bir anlık panikle böyle bir şey yaptığını söyleyen ü.f., serbest bırakıldı.
 • 1
  kayipunicorn 15.3.2020 21:57
  baba işte, ne düşündüyse artık...
  0
  systemfailed 15.3.2020 23:47
  bizim milletimizde bu var karantina alınan hacılardan bazılarıda sanırım kaçmak istemiş..
  0
  kayipunicorn 16.3.2020 06:56
  abi niye kaçıyorsunuz anlamıyorum ki... hastalık sonuçta ve geçecek. ne tuhaf insanlar var ya...
 • 0
  maxime 16.3.2020 00:25
  çocuk işi çok başka belki dediği gibi gerçekten panik halinde yapmış olabilir
  -1
  systemfailed 16.3.2020 00:27
  ya ben hak verıyorum zaten benım annemde o potansıyel var benım annem zamanında verem oldu hastaneye zor yatırdık çok ıyı anlıyorum bu durumu ama aslında çok yanlış bir durum evet anne baba olmak zor ama bazen çare olmak anne baba olmaktan daha zor malasef