10

anket seçeneklerinden biri 5001 oya geldiğinde sonlanacaktır.


 • -7
  sideband 1 yıl önce
  bence hepsi bir yere toplanıp öldürülmeli.
  1
  bellafonte 1 yıl önce
  ölümü böylesine istemen garip.
  0
  mazhar 1 yıl önce
  ozaman suriyelileride toplayıp öldürelim.Benim nazarımda insanın hayvan kadar değeri yok insanın zararları sayılmaz ama hayvanlar nacizane varlıklar.
 • 2
  alcatraz 1 yıl önce
  Puvo bak ben ne hayvan sever birisiyim nede nefret ederim yalnız insanlar nasıl özgür olmal isterlerse hayvanlarda özgür olmak isterler puvo hastalıklı olanlar adam gibi belirlenecekse bu şekilde bir sistem daha iyi
  Ama hastalıklı hayvanları takip edeceğiz deyip etmezlerse o zaman kısırlaştırın gitsin
 • 0
  filozofunsakali 1 yıl önce
  Oturduğum şehirde şantiyede bulunan yada sahibi olan kısacası sokakta büyüyüp yaşayan hiçbir köpeğin saldırısına uğramadım. Metronun kenarında uyurlar,yağmur yağdığı zaman aşağı iner kimsenin geçmediği bir tarafta yatıp uyurlar. Arada metro dışında arkadaşlarımı beklerken oturur severim sokak köpeklerini hiçte tehlikeli değiller yanına gelir uzanırlar sevgiye muhtaçtırlar. Kulağında etiketi olanlar aşıları vs yapılmışlardır ki genelde zaten saldırmazlar yavrularını korudukları zaman haricinde. Bir canlıyı öldürmek, öldürme hükmü vermek kimsenin harcı değildir insanlık haddini bilmeli.
 • 1
  mazhar 1 yıl önce
  öncelikle hayvan beslemek günahtır yapısından kurtulmalıyız beslemeyelimde ölsünler mi ?
 • 3
  gondorlu 1 yıl önce
  Sokak köpeklerinden ziyade biz insan oğluna çözüm bulmalıyım sonuçta bu dünyada sadece biz yaşamıyoruz tüm hayvanların yaşam alanlarını yok ediyoruz sonra sıkıntı çıkaranlar öldürüyoruz köpekler kediler bizim bu betonlaşmış yaşam alanımıza adapte olabilenler sadece yani onları yurtlarından edip bambaşka bir yerde yaşamaya zorlamak bize sıkıntı çıkaranları öldürüp yada toplama kamplarına yollamak insan oğlu başlıbaşına bir nazi imparatorluğu tek üstün biziz ve harici bize hizmet edecek eglendirecek aksi taktirde öldürülecek sırf konuşuyor düşünüyor olabildigimiz için
  0
  bevacqua 1 yıl önce
  adam haklı beyler
 • 0
  kakashisensei 1 yıl önce
  Insanlara insanlık ogretilmeli insan olan zaten o hayvanlara eziyet etmez bir kap da insan olan koyar onlarin evine alabilecek gucu olan evine alir besler insanlıktir bu isin özü
 • -1
  champagnegold 1 yıl önce
  köpeklerin soyu kurtlara dayanır ve saldırgan hayvanlardır. aynı kurtlarda olduğu gibi sürü durumu vardır ve sürünün başı nasılsa öyledir(genelde bu sürü başı saldırgan bir köpektir). genelde birine bağlanma zorunluluğu hisseder. kediler kadar zeki değildirler, kedilerden güçlü olsalar da kedilere göre sokakta yaşama konusunda kedilerin gerisinde kalırlar. özellikle küçük çocuklar, yavru kediler ve diğer savunmasız gruptaki canlılar için fazlasıyla tehlike oluştururlar.

  "insanlar daha kötü, hem bak onlar tecavüz edip bomba patlatıyor" bir savunma cümlesi değildir. açıkçası tecavüz eden bir insanla üç yaşındaki çocuğu parçalayan bir köpek arasında fark görmüyorum. ikisi de topluma fazlasıyla zararlılar. ondan itlaf edilmeleri taraftarıyım. acımasız geliyor olabilir ama hiçbir şey insanlardan daha önemli değil.
 • -1
  codegeass 1 yıl önce
  Bu yaşıma kadar köpek saldırısına uğramadım. 3 Yaşındaki bir çocuğu da yalnız bırakan ebeveynler zehirlensin köpekler yerine, evet saldırgan köpeklerde var bu köpekler rahatsız edilmiş. Kurtlar aç olmadığı veya bölgesini korumaya çalışmadığı sürece insana saldırmaz.


 • anketler

  Her türden -yazısal veya görsel- anketlerin toplandığı bölümdür.

  27 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  uye


 • harici başlıklar açmayınız.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...