ayvazhosting.com

  0
  cozbrozza 5.5.2018 21:22
  https://www.ayvazhosting.com

  sektörde yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adını duyuran ayvazhosting.com tecrübeli kadrosu ve kolay yönetim paneli seçenekleriyle müşterilerine kaliteli hizmetleri ön görmüştür.

  donanım ve kapasitemiz

  web siteleriniz, verimerkezinin bulunduğu lokasyonda türk telekom, turk telekom ınternational, superonline, vodafone, turknet ve grid telekom’un fiber altyapılarına doğrudan bağlanabilmektedir. bağlantı, birebir yedekli ve toplam 1,6 tbit/s kapasiteli brocade netıron xmr 16000’ler ile gerçekleştirilir. yine birebir yedekli brocade mlxe-16 aggregation router’lar üzerinden network omurgasına bağlanır. internet servislerinde yük dengelemesi için brocade serverıron adx 1000 switch’ler kullanılmaktadır.

  domain tescili

  domain tescil ve yönetimleri tamamiyle müşteri yönetim panellerinden sınırsız sayıda yapılabilmektedir.

  domain transferi

  firmamız üzerine sınırsız sayıda domain transferi yapabilir ve bu domainleri müşteri panelinizden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

  linux hosting

  linux hosting sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda linux hosting paketi stoklarıyla donatılmıştır. stok harici linux hosting verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

  windows hosting

  windows hosting sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda windows hosting paketi stoklarıyla donatılmıştır. stok harici windows hosting verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

  linux reseller

  linux reseller sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda linux reseller paketi stoklarıyla donatılmıştır. stok harici linux reseller verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

  windows reseller

  windows reseller sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda windows reseller paketi stoklarıyla donatılmıştır. stok harici windows reseller verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

  linux vps

  linux vps sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda linux vps paketi stoklarıyla donatılmıştır. stok harici linux vps verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

  windows vps

  windows vps sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda windows vps paketi stoklarıyla donatılmıştır. stok harici windows vps verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir