0
vuruşun
yıllardır holywood amerika da doğup dünyayı kurtaran kahramanlar yarattı durdu.bize güçlü amerika figürünü yedirdi.bir sürü süper kahraman bireysel olarak mücadelesini sürdürdü.

bu kahramanlar bir süre sonra öyle hal aldılar ki bireysel mücadeleyi bırakıp birlik oldular.birlikte bir kere amerika için dünyayı kurtardılar.

yetmedi bu kahramanlar birbiriyle vuruştular.badman vs superman...

bir uzaylıya kafa tutan zengin kahranımız daha sonra annesinin adaşı yüzünden tüm fikrini değiştirip kanka olmaya karar verdi.yanlarına birde yeni bir kahraman alarak dünyayı bir kere daha kötülerden amerika da temizlediler.

ben artık bu amerika nın kendini yücelten kahramanlarının saçmaladıklarına doydum.yenilmezlerle başlayan birleşme furyasınında sonunun gelmesi gerekli olduğuna inanıyorum.badman vs superman gibi olaylarada hiç girilmemli.film ilk bölümde berbat ikinci bölümde vasat bir film olmuş.

benim tavsiye etmeyeceğim bir film yine de siz bilirsiniz ama yaş sınırı -20 kesinlikle...
  • 0
    kaygusuzyazar 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
    dc filmlerini pek takip etmiyorum ama su amerikaya sallama olayiniz saçma geliyor sonucta herkes kendi ulkesini yücelten filmler yapiyor. bkz:battal gazi ,kurtlar vadisi ırak vs vs hepsi türk propagandasi yapiyor ki bu normal


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...