1
sevgilimin belalıları var yardım.
sevgili sözlük. seviyeli bir sözlük olduğumuz için ciddi durumlarda siden yardım alabileceğimi düşündüm o yüzden bu konuyu açma gereği gördüm. yardımlarınızı esirgemeyin lütfen :/

3 aydır çıktığım bi kız var. allah ayırmasın çok seviyoruz birbirimizi. aslında eğer hayat düzenimi kurabilirsem ileride ciddi de düşünüyorum. bugün öğrendiğim bi mesela hakkında tavsiyelerine ihtiyacım var.

3 sene önce sevgilimin amcası (kendisi aşırı alkolikmiş) bunların mahallesinde bi tekele gidiyor, oraya epeyce borcu var (gerçi borcunu sevgilimin babası ödüyormuş sürekli kaatıyormuş) tekele gidiyor tabi kafa 1 milyon, ordakilere ana bacı giriyor falan. arabaya alıp dövüyorlar bunu. buda gururuna yediremiyor gidip adamı vuruyor saçmayla. adam sağ sadece böbreği alınmış. olaydan sonra adamın kardeşi sevgilimin evinin önüne arabayla gelip camı çerçeveyi indiriyor. sonrasında vukuat yok, tekel devredilmiş. amca 3 senedir hapiste, eylülde çıkacak sanırım. sevgilimin annesi akşam saat 7 yi geçince sürekli geciktin falan diye arardı bende bu kadar ısrarcı olmasını merak ederdim bundanmış sanırım biraz da.

şimdi size danışmak istediğim konu şu. önceden otobüsle evine en yakın durağa kadar giderdik birlikte o ordan yürürdü ben mahallesine girmezdim ailesinin daha haberi yok, evi durağa 5 dk falan. fakat ben bu olayı öğrendikten sonra artık içim hiç rahat etmeyecek. kapısına kadar bırakma isteği oluştu bende istemsizce. kızın 2 tane abisi var hani güvende diyeceğim (1 i öz abi diğeri dayısının oğlu birlikte yaşıyorlar) diyeceğim fakat yinede içimde artık huzur olmayacak sürekli bi merak olacak. başına bişey gelirse ben naparım bilmiyorum. sizce ailesine birlikte olduğumuzu söylemelimiyiz şimdiden? (aranızda kız abisi, babası falan varsa eğer rica ediyorum empati yaparak bi değerlendirme yapıverin) söyleyince büyük ihtimal baya bi görüşmemize engel falan olacaklar belki de akşamları mesaj bile atamayacağım ama en azından güvende olacak sanırım. hem sonradan aile yumuşarsa kapısının önüne kadar bırakırım kapıdan teslim eder huzurlu olurum. sizce ne yapmalıyım forum ahalisi bana bi akıl verin
 • 0
  tombalaci 1 yıl önce
  yaşlar kaç paşam?
  0
  vendetta0 1 yıl önce
  18 abicim henüz. keşke askerlik dönemim geçmiş olsaydı da şu kızla tanışsaydım aynı şekilde. böyle olmazdı o zaman en kötü takardık yüzüğü ama şimdilik durum bu işte. büyüklerden tecrübeden tavsiye almak gerekiyor anca.
  2
  tombalaci 1 yıl önce
  kardeşim gaddarus haklı. aileye söyleme. bu sefer kızı hiç göremezsin. evlilik yaşına geldiğinizde gider tanışırsınız. bunun dışında gaddarus'un dediklerini uygula.
 • 2
  gaddarus 1 yıl önce
  kız önden yürüsün sen arkadan mesafeli olarak takip et.. aileye söyleme konusuna gelirsek biliyorsun türkiye de böyle durumlar pek hoş karşılanmaz ama sana bir önerim abisi uysal birisi ise tanış ki aileden birisinin haberi olsun ki sonradan çıkacak olaylarda bir dayanağın olsun..
  0
  vendetta0 1 yıl önce
  dediğiniz çok mantıklı ben neden düşünemedim, 1 deparlık mesafede dururum uzaktan sonra parkta falan oturur giderim. teşekkürler. dediğiniz gibi pek hoş karşılanmıyor, aslında biz gayet seviyeliyiz 1.5 senedir birbirimizi tanıyoruz lise de tanışmıştık. 2 abisi var dedim dayısının oğlu olan bizi biliyor uzun bi sohbetimiz olmadı ama tokalaştık tanıştık sadece. o dayanak olarak olabilir sanırım beni araştırmıştır.
  1
  gaddarus 1 yıl önce
  başka bir şey gelmiyor aklıma reis bi kılıf uyduracaksın artık..(öz abisi bilse daha iyi olur aslında)
  0
  vendetta0 1 yıl önce
  aslında belki de biliyordur, nasılsa sürekli birlikteler, bi arada derede söylemiş olabilir. ama hiç karşıma çıkan olmadı hani gel bi konuşalım tarzında o yüzden güvenemiyorum da. neyse bu dediğiniz aklıma gelmemişti bu şekilde deneyecem sanırım yoksa içim rahat etmez, zaten yürümeyi severim mis gibi hava. teşekkürler iyi geceler.
  1
  gaddarus 1 yıl önce
  rica ederim allah devamını getirsin..
 • 1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  kardeşim bence sen bi düzene gir paran filan olsun ondan sonra git kızın dayısının oğluyla konuş ondan sonra abisiyle konuş öyle öğrensinler 5 dakika boyuncada kızı uzaktan takip et yavaş yavaş benim babamda tekel bayii işletiyor kendi işyerimiz. kafası güzel adam gelip camları indiriyor gerçi 3 4 yıldır olmadı bir keresinde adam küfür filan edip gelmişti ehuehu bunu 15 kişi diz çöktürmüştü filan etrafta silah filan bulunuyor bu olaylar olur genelde sonra unutulur aga eğer tekel bayiiciye saçma sıkan adam rahat durursa tekel bayiici bir şey yapmaz.


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  261 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...