tavsiye programlar

  7
  outsider 14.2.2017 15:47
  steam'de satılanlar

  wallpaper engine: 2-3 boyutlu, hareketli arkaplanlar yapabilirsiniz, kullanabilirsiniz, steam atölyeden indirip-yükleyebilirsiniz. masaüstü gözükmüyorken otomatik duraklatma gibi seçenekler var, böylece performans sorunu yaşamazsınız.

  borderless gaming: oyunları kenarlıksız pencere modunda oynatmanızı sağlayan program. kenarlıksız pencere modu olanları da sorunluysa (battlefield 4 gibi) düzeltebiliyor.

  steam'de olmayanlar

  idle master: kart düşürmenizi sağlar. hesabınızla giriş yaparsınız, hesabınızda düşürmediğiniz kartları kontrol eder ve siz o oyunu indirmemiş bile olsanız sizi o oyunda gösterir ve kart düşürür. ban riski kesinlikle yok illegal bir durum söz konusu değil, yüksek seviyeli hesaplar genellikle bu programı kullanır.

  steam sweeper: steam, oyun indirdiğinizde gerekli programların kurulum dosyalarını yükledik sonra da saklar. bu program otomatik olarak onları bulur ve siler. gereksiz dosyalardan kurtulursunuz.

  gamesave manager: bilgisayarınızı tarar ve oyunların kayıt dosyalarını bulur, bunları otomatik veya el ile isterseniz belirli bir klasöre isterseniz bulut sunucularınıza yedekler.

  sizinde tavsiye ettiğiniz programlar varsa ekleyebilirim
 • 0
  yusufislamyavuz 14.2.2017 15:48
  yararlı...
 • 0
  abdullahsrc38 20.2.2017 04:08
  idle master cok ise yarıyor ya
 • 0
  k0nchert0 20.2.2017 08:09
  idle master patlamadı mı ya gelistiricisi güncellemeyi falan kesmişti sanki.