2
şeriat gelmeli mi ?

anket seçeneklerinden biri 1000 oya geldiğinde sonlanacaktır.


 • 1
  mahmoud 9 ay önce
  yavaş gelsin de saçı başı dağılmasın hocam ...
  0
  gazi 9 ay önce
  yada hızlı geldin hırsızların tecavüzcülerin saçı başı dağılsın ...düşünceler özgür olduğu için soruyorum zaten . isteyen ister istemeyen istemez .geleceğini de sanmıyorum ama gelse iyi olur .
  0
  mahmoud 9 ay önce
  müslüman olmayan vatandaşların şeri hukuk ile yargılanması dayatma olacağı için karşıyım, eğer osmanlı zamanındaki gibi 2 ayrı hukuk olursa da haksızlık olacak. o yüzden bir müslüman olarak dursun durduğu yerde biraz daha diyorum.
  ayrıca zihniyeti değiştirmek gerek tecavüzleri engellemek için. asıp kesmekle bitmiyor iş.
 • 0
  fizikogretmeni 9 ay önce
  bu soruyu sormak gibi bir saçmalık yapıyorsun ben sana ciddi cevap mı vereyim yani ?
  0
  gazi 9 ay önce
  ciddi cevaplar aramıyorum ben ! aradığım şey sadece anket de düşüncelerinizden bi parça yer varsa var olan düşüncenizin olduğu bölümü işaretlemenizdi. peki neden bu soruyu sormak saçmalık ? sorunun neresi ciddi cevap vermeni engelliyo ?
  0
  fizikogretmeni 9 ay önce
  anketi biraz daha tarafsız yapmayı dene o zaman ciddi bir şeriat destekçisi olduğun belli ayrıca anket yerine direk soru olarak sorsaydın burada güzel bir yazı yazabilirdim.
  0
  gazi 9 ay önce
  nasıl yönümü belli ettiğimi şeriat destekçisi olduğumu merak ettim açıkcası ? 2. madde zaten şeriat zıttı bi yorum .. 3. maddede şu an iyi diyerek lalikliği savunan bi yorum 4. maddede dediğim gibi herkesin hayatına kimse karışamaz bu zaten şeriata tamamen zıt anarşik bir düşünce . nasıl oluyo da böyle önyargılı olabiliyosunuz?
 • 0
  fifthdayofmay 9 ay önce
  kim getirecek şeriatı tayyip mi güldürmeyin beni
  0
  gazi 9 ay önce
  rte şeriatı getirmez çünki getiriyse ilk onun öldürülmesi gerekir o kadar çaldığı mal illa başına bela açar . ayrıca o sıfat yok onda . gerçi kimsede yok şu an
 • -1
  ka_fa1500 9 ay önce
  peygamberin damadını torunlarını katleten beyinsizler guruhunun yönetim biçimi degil mi la o. hani şu geyjek müzlümanlık bu değil dediğiniz suriyede ki sübyancıların kurduğu islam devletinin yönetim biçimi olan şeriat mı? türkçe söyleyeyim gelsin de ananızın mına kulaklarınız bi kere daha değsin
  0
  gazi 9 ay önce
  kafası 1500 olan birinden ilginç bir yorum


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...